Anket Oyun oynarken tercihiniz gamepad mi, klavye-mouse mu?

Gamepad vs. Klavye-Mouse

• Kullanılan toplam oy
    7

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
1688297020681.png

Genel bir anket, oyun oynamak için oyun kolu mu tercih edersiniz yoksa klavye-mouse mu tercih edersiniz? Ben kendimi bildim bileli klavye-mouse oyuncusuyum ve öyle devam edecek gibi gözüküyor.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Dövüş ve spor oyunları dışı, klavye-mouse oyuncusuyum.
Bir türlü oyun koluna alışamıyorum ya. Dövüş oyunlarıyla aram yok fakat spor oyunlarını bile klavye ile oynuyorum. Gerçi spor oyunlarıyla da fazla aram yok. Belki de oyun kolu kullanamadığım için bunlarla aram yoktur? ?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,659
Bir türlü oyun koluna alışamıyorum ya. Dövüş oyunlarıyla aram yok fakat spor oyunlarını bile klavye ile oynuyorum. Gerçi spor oyunlarıyla da fazla aram yok. Belki de oyun kolu kullanamadığım için bunlarla aram yoktur? ?
Özellikle DMC vs. gibi Hack & Slash oyunları gerçekten klavye ile çekilmiyor.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Eskiden klavye ve mouse derdim fakat günümüzde bana gamepad daha rahat geliyor (ETS 2 hariç).

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Özellikle DMC vs. gibi Hack & Slash oyunları gerçekten klavye ile çekilmiyor.
DMC almayı düşünüyordum. O zaman aklımda bulunsun ki, oyunu alırken yanında bir tane de gamepad alayım. Hem de belki alışırım. Açıkçası gamepad ile oyun oynayabilen insanları biraz kıskanıyorum, arkana yaslanıp keyif çatarak oynamak çok daha rahattır diye düşünüyorum.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Need For Speed ve benzeri oyunlar dışında klavye mouse tercih ederim. Özellikle FPS oyunları gamepad ile çok zevksiz oluyor benim için.