Oyun Oyun Önerirmisiniz ( Ölmeden Önce Oynamam Gereken Falan )

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Önceki mesajlarda da gördüm ama önemini belirtmek isterim Half Life 2'yi düşünebilirsin ne de olsa 9 tane Uluslararası ödüle sahip

onlyeren

Üyecik
Oynadım saol

İlk önce şunu cevaplayayım benim bu forumda ne işim olup olmadığına sen karar veremezsin popüler oyunları söylemeyin 6 yıldır oyun oynuyorum dedim zaten insan gelip bana far cry call of duty sunmaz önüme akıl var mantık var . Ayrıca death stranding i torrentten indirdim ps4 üzerinden oynuyorum şuan.
quantic dreamin oyunları çk güzel onları oyna büyük ihtimalle heavy rain,bts,detroit falan oynamışsındır ama oynamadıysan fahrenheit oynamalısın

IDisaster

Doçent
Far Cry 5 oynadınmı?

Alien İsolation demiştim ilk başlarda gördün mü bilmem. Güzel oyundur.
Oynadım teşekkürler
alien isolation u ilk kez duydum hemen inceleyeceğim .
Outlast 1 ve 2 yi tek oturuşta bitirdim 2 sininde ortalama 5 saat bir gamelplay i var 2 si toplam 10 saat gibi bir sürede bitirdim outlast 1 in daha kaliteli bir hikayesi olduğunu söyleyebilirim . 2 karışık ve saçma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

IDisaster

Doçent
Önceki mesajlarda da gördüm ama önemini belirtmek isterim Half Life 2'yi düşünebilirsin ne de olsa 9 tane Uluslararası ödüle sahip
Cevap vermicem artık 2 sene önce bitirdim demiştim . Madem tavsiyte ettiklerini görüyorsunuz neden bir daha tavsiye ediyosunki gerçekten değişiksin ya .

outlast :whistblower da oyna
Oynadım cinsellikten başka bişey değil bitirme gereksinimi bile duymadım fazla vahşet var midem bulandı.

quantic dreamin oyunları çk güzel onları oyna büyük ihtimalle heavy rain,bts,detroit falan oynamışsındır ama oynamadıysan fahrenheit oynamalısın
Oynadım hepsini . Teşekkür ederim

Cevap vermicem artık 2 sene önce bitirdim demiştim . Madem tavsiyte ettiklerini görüyorsunuz neden bir daha tavsiye ediyosunki gerçekten değişiksin ya .

Bazen yok sayma butonu senin gibiler için çok işe yarıyor burası bir yardımlaşma platformu bende sitenin amacına uygun olarak sana yardım etmek istemiştim

IDisaster

Doçent
Rust güzel oyun ama benim gibi 1 saat beklemek istemiyosan SSD almadan bulaşma.
Rust oynadım :) o Kadar zevk aldığımı söyleyemem

İsmini yalnış yazmışım Prey olmalı. Onu indiriyorsan sorun yok. Arada harf yanlışı yaparım. :(
Aynen preymiş zaten pray yazınca çıktı direk o yüzden bidaha sormadım :)

stat counter