Oyun için telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Badem77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler bütçem 1500-2000 arası telefon alıcam daha çok oyun ve kamera üzerinde duruyorum ağır oyunlar oynarım genelde nba olsun fifa olsun asphalt olsun çok üst düzey performans beklemiyorum ama kasma ısınma donma olmayacak telefonlar önerirseniz sevinirim bir de xiaomı vb ithalatçı ürünler olmasın

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Biraz cikabilirsen
S7 ve xperia xz cok iyi telefonlardir
Ithalatci alirsan oneplus 3t

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Beyler bütçem 1500-2000 arası telefon alıcam daha çok oyun ve kamera üzerinde duruyorum ağır oyunlar oynarım genelde nba olsun fifa olsun asphalt olsun çok üst düzey performans beklemiyorum ama kasma ısınma donma olmayacak telefonlar önerirseniz sevinirim bir de xiaomı vb ithalatçı ürünler olmasın

Bütçeni biraz Arttırabilirsen Samsung galaxy s7 öneririm çok güzel her işini görür standart çok beklentin yoksa samsung galaxy j7 2017

Reaksiyon puanı
125
oneplus 3t öneririm ama sen istemiyorsun
o zaman lenovo moto z ve ya a7 2017 al

Son düzenleme:

Görkem İzgiş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zte axon7 tavsiyem çünkü tüm oyunları en yüksekte oynarsın ve kamerası piyasadaki en iyi kamera kalitesine instagram hesabımdan bakabilirsin

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Sony Xperia XZ veya S7 alabilirsin fakat neden xiaomi vb ithalatçı ürünlere sıcak bakmıyorsun?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saçmalık.
Hem oyun istiyor hem de en üst düzey oyunları istiyor hem de iyi kamera istiyor ama ithalatçı istemiyor. Ya ithalatçı S7 veya one Plus 3t(S7 kamerası daha iyi) alacaksın veya biraz daha çıkıp tr garantili s7 alacaksın.

eneshzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g5 öneririm snapdragon işlemcili telefonlar oyunlarda herzmn 1 numaradır neden dersen o dediğin oyunları eski telefonum 2012 model nexus 4 bile kasmıodu ondada snapdragon vardı

Bilgili35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P2 öneririm veya j7 fiyatlarına göre en iyi oyun performansı sunuyorlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
lg g5 öneririm snapdragon işlemcili telefonlar oyunlarda herzmn 1 numaradır neden dersen o dediğin oyunları eski telefonum 2012 model nexus 4 bile kasmıodu ondada snapdragon vardı
Kronik sorun çıksa ne yapacaksın kardeşim g5 in guzel telefon oldugunu hepimiz biliyoruz ayrica her snapdragon kasmiyo anlamina gelmez 410 lu bir telefon kullan bakalim telefonu dizi de kirma hissi gelmezse bende neyim

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
yenisini veriolar kardeş ole bi sorun olursa rahat ol
Babayı veriyolar tobe tobe biz bilmiyoz mu kullanıcı hatası diyip postalıyolar seni o g4 te olduydu ve sadece bir donemdi oda g5 se vermislerdi hatali g4 kullanicilarina gercek g5 deil

eneshzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babayı veriyolar tobe tobe biz bilmiyoz mu kullanıcı hatası diyip postalıyolar seni o g4 te olduydu ve sadece bir donemdi oda g5 se vermislerdi hatali g4 kullanicilarina gercek g5 deil
kardeşim bn g4 almıştım arızalı çıkmıştı parasını geri verdiler üste az daha ekleyip lg g5 almıştım 1 yıldır kullanıom bi arızasınıda görmedim hala

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
kardeşim bn g4 almıştım arızalı çıkmıştı parasını geri verdiler üste az daha ekleyip lg g5 almıştım 1 yıldır kullanıom bi arızasınıda görmedim hala
Dedim ya g5 in guzel cihaz oldugunu biliyorum arada iyi servislerde cikiyor fakat g4 ten cani yananlarin haddi hesabi yok lutfen bunlari goze alarak oneride bulunalim
Edit:bende g4 kullandim arada elini yakmasi ve patlayacak bir bomba hissiyati vermesi disinda bir sikintisi yoktu

Can uzun 48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung c5 veya c7 öneririm samsung un güçlü ve ucuz telefonu

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Kardeşim sana en uygun galaxy S7 gider

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Mi 6 alabilirsin...

Badem77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony Xperia XZ veya S7 alabilirsin fakat neden xiaomi vb ithalatçı ürünlere sıcak bakmıyorsun?
Garanti problemleri çok fazla yedek parça neredeyse yok
--- Gönderi Güncellendi ---
Saçmalık.
Hem oyun istiyor hem de en üst düzey oyunları istiyor hem de iyi kamera istiyor ama ithalatçı istemiyor. Ya ithalatçı S7 veya one Plus 3t(S7 kamerası daha iyi) alacaksın veya biraz daha çıkıp tr garantili s7 alacaksın.
Üst düzey oyun istedim evet ama yazdigim üzere üst düzey performans istemedim her sey efsane olsun en güzelinden olsun degil sadece kasmasin isinmasin akışı bozmasin oynarken

eneshzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti problemleri çok fazla yedek parça neredeyse yok

Üst düzey oyun istedim evet ama yazdigim üzere üst düzey performans istemedim her sey efsane olsun en güzelinden olsun degil sadece kasmasin isinmasin akışı bozmasin oynarken
Lg g5 tam sana göre kardeş kasma ısınma olmuo kamerasıda mükemmel çift kameralı 180 derece çekim yapabilio

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Garanti problemi çıktığı zaman ithalatçı firma büyük ihtimal değiştirir zaten parça tamiri ile uğraşmaz.İthalatçı garanti tamamen nereden aldığına bağlı.Hepsiburada iyi bir çözüm.Ayrıca çoğu teknik arızada resmi garantilerinde çok doğru çalıştığını söyleyemem(Apple hariç).O yüzden bence garanti açısından bakıyorsan olaya yanlış açıdan bakıyorsun.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Lg g5 tam sana göre kardeş kasma ısınma olmuo kamerasıda mükemmel çift kameralı 180 derece çekim yapabilio
Hey allahim ya kardesim telefonun guzel oldugunu hepimiz biliyoruz delirtme insani kronik sorun oldugunu lg kabul etmis bootlop ve ghist screen i problemden saymiyolar sikinti yasar diyorum
@F1kan bakarmısın

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
180 derece değilde 135 derece geniş açılı kamerası yanlış hatırlamıyorsam
Biraz üste çıkıp s7 almalısın yada Riske girip g5
Veya daha düşük fiyata mi5s al dostum
Hey allahim ya kardesim telefonun guzel oldugunu hepimiz biliyoruz delirtme insani kronik sorun oldugunu lg kabul etmis bootlop ve ghist screen i problemden saymiyolar sikinti yasar diyorum
@F1kan bakarmısın
Evet Lg kendini kabul etti bu sorunları resmi bir açıklama ile

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Oyun için mi6 veya c9pro al ithalat alMAM diyorsan. Lenovo p2 al daha da zorlama