Max 2000TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Burak0640

Asistan
Şuan mi5 kullanıyorum kasma donma olmasada ısınma ve şarj sorunu var.
Garantisiz kayıtlı telefon alıcam Mi9T 2000TL redmi note 8 pro 1600-1650 arası aradaki fiyat farkına mi9T almak mantıklı mı telefondan oyun ve video odaklı kullanıyorum kamera çok nadir öneriniz ne olur

Garantisiz kayıtlı telefon alıcam Mi9T 2000TL redmi note 8 pro 1600-1650 arası aradaki fiyat farkına mi9T almak mantıklı mı telefondan oyun ve video odaklı kullanıyorum kamera çok nadir öneriniz ne olur
Mi9t tavsiye ederim.Redmi Note 8 Pro işlemciden dolayı uzun vadede sorun çıkarabilir.

Webhead

Profesör
Garantisiz ise Mİ9T veya OnePlus 6T öneririm bu arada 6T daha iyi bir telefon
Mİ9T ile RN8 Pro arasındaki fiyat farkına değer bence bende zamanında bu iki telefon arasında gidip geliyordum ama gönlüm hep Mİ9T'den yanaydı ve Mİ9T kullanıyorum

ercumendov

Üyecik
dostum şarj konusunu önemsiyosan benim sana önerim general mobile ın 9 prosu. o kadar çok telefon kullandım bu zamana kadar ama beklentilerimi bu kadar aşan bi model hatırlamıyorum. uygun fiyata aldığım için pek bi beklentim yoktu açıkcası. gerek batarya dayanıklılığı gerek işlemci hızıyla fazlasıyla memnun kaldığımı söyleyebilirim. bi araştırmanı tavsiye ederim.

NOT:ilk çıktığında 2Bin600 liralardan satışa sunulanmodel şimdilerde 1400liralardan satılıyor.

stat counter