Oyun FPS sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Disk kullanımı sorunum var zannediyordum fps düşüklüğü vs ancak LoL oyununa girdiğimde disk kullanımı %1 de iken fpsim 50 60 a düşüyor normalde bu oyunda 2 gün öncesine kadar 150 fps alırken birden ne oldu anlamıyorum ekran kartım işlemcim düzgün ama diskden mi şüphelenmeliyim hala bilmiyorum çare ssd almak tabiki ama %1 de iken bu fps sorununu hala alıyorsam sizce sorun nerde google chrome vs açınca disk kullanımı %20 50 bile oluyor cpu veya bellek kullanımında olumsuz etkileyecek bir artış olmuyor bu arada

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Malwarebytes ile bilgisayarı tarayabilir misiniz?

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Tarıyorum şuan neyi söylemem gerek bu arada Malwarebytes ile tararken disk kullanımı %50 lere ulaşıyor hatta % 80 lere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Taradım bu neyi ifade ediyor ?
Adsızsdsssss.png

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Tarıyorum şuan neyi söylemem gerek bu arada Malwarebytes ile tararken disk kullanımı %50 lere ulaşıyor hatta % 80 lere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Taradım bu neyi ifade ediyor ?Ekli dosyayı görüntüle 92155
Bilgisayarda birçok zararlı yazılım var. Bunları temizledikten sonra FPS değerine bir daha bakar mısınız?

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bilgisayarda birçok zararlı yazılım var. Bunları temizledikten sonra FPS değerine bir daha bakar mısınız?
baktım ancak değişen birşey olmadı sanırım klasik yazılımsal win10 disk hatası çopu kullanıcının karşılaştığı bir durum bir süredir bakıyorum da tek çare ssd diyor sorun ile karşılaşanlar