ÖSS bu yıl kolay olacak

mila12

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
255
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan açıkladı. "Adaylar rahat olsun" dedi. Bu yıl ÖSS kolay olacak...

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 15 Haziran’da yapılacak olan ÖSS sınavı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Yarımağan, "Adaylarımız rahat olsunlar. Fazla heyecan ve strese gerek yok. Sorularımız geçen seneden farklı ve zor olmayacak. Aslında kolaylık ve zorluk öğrencilere göre değişir, ancak ben zor olmayacağını söyleyebilirim" dedi.

TÜRBANLA DA GİRİLMEYECEK

Ayrıca sınava türbanlı girilemeyeceğini de yineleyen Prof. Dr. Yarımağan, "ÖSS Kılavuzu türban konusunda herhangi bir değişiklik yapılmadan onaylandı. Bu nedenle sınava başvuru ve girişte kesinlikle türbanlı aday kabul edilmeyecek. Adayların başı açık ve tanınabilir fotoğraf kullanmaları, sınava bu şekilde gelmelerine dikkat edeceğiz" diye.

Kaynak

Turab Garip

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Kolay olacaksa herkes için kolay olacak. Sevgili öğrencilerimiz tüm suçu her zaman derslerde veya sorularda aramasınlar.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
herkes için kolay olacağının farkındayım sadece kolay olunca saçma hatalarım çok azalıyo neden bilmiyorum ama kolay sınavalarda sıralarım daha yüksek oluyo :D

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kolay olup herkes kazancaksa hiçbir heyecanı ve stresi kalmaz ki, nerde eski öss soruları :D

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kolay olmasi netlerin yükselmesi netlerin yükselmesi puanlarin yükselmesi...atiyorum eskiden 330 ile hukuku tercih edenler gecen dönem acıkta kaldilar..bu da hic iyi bi durum diil...Zor olmasi tercihimdir..gerci o devreleri atlattik ama :D yinede calisan kazansın yaw :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Hee eminim kolaymış :D sırf bizleri rahatlatmak için yapılıor neysee ben girmicem allahtan kesin zor olur benim girdiğim sene de zor olsun :D sonra kolay olcak millet puanı yükseltecek :D