Ortaklaşa İnternet Başınızı Yakabilir

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Satış koşulları ve cezai müeyyideler niye sürekli vatandaşın aleyhine? Biri de çıkıp diyemiyor mu, vatandaş bu fiyatın altından tek başına nasıl kalksın? Herkes ayrı bağlatsın ki, ttnet daha çok kazansın. Oldu, gözlerim doldu.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Şikayet olmadığı sürece problem yok

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Satış koşulları ve cezai müeyyideler niye sürekli vatandaşın aleyhine? Biri de çıkıp diyemiyor mu, vatandaş bu fiyatın altından tek başına nasıl kalksın? Herkes ayrı bağlatsın ki, ttnet daha çok kazansın. Oldu, gözlerim doldu.

+1...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
fiyatları biraz daha makul seviyelere getirsinler insanlarda paylaşmasın
millet çok meraklı değil interneti paylaşmaya
bunlarla uğraşacaklarına altyapıyı düzeltsinler

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
ben tek başıma kullanıyorum ttnetten arayıp mahalleyemi dagıtıyorsunuz tarzı konuştular...en ucuz sınırsız var,hızı bana yetmiyor...kime dağıtacağım...bi de fiyatlar böyleyken ortak internet başınızı yakabilir...yuh

redirect

Asistan
Reaksiyon puanı
11
bunlar bizi nasıl yontacaklarını şaşırmış. Evde int bağlı 2 aydır kullanmıyorum. modem dahi takılı değil dün arayıp sordum fatura ne kadar çıktı haziran ayı için diye. Öyle birden aklıma geldi hiç kullanmadım acaba net mi geldi fatura diye. Demezlermi haziran ayında kota aşımı yapmışsınız. Tabi bende azıma geleni söyledim. 2 saat sonra arayıp teknik sorun olduğunu faturanın düzeltilceğini söylediler. Birde lavuk geçmiş bana telefonda yok modem çalışıyormuydu kablo takılıysa falan olur gibisinden konuşuyor. Ulen dedim seni yanıma download eder döverim dedim. Biz mi bilmiyoruz dedim internetin ne olduğunu yoksa dedim siz mi bizi çok salak görüyorsunuz. Yani internetten falan anlamasak affetmicekler modem çalışıyor diye geçirecekler vs. vs. uzadı en son dediğim gibi teknik sorun olmuş özür dileriz dediler. Bunlarda ne utanma var ne insanlık var bunların ben zihniyetine tüküreyim

damnedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ortak kullanmıyordum ama bu haberden sonra kullanmaya karar verdim:)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bu yüksek fiyatlarla adam gibi bir hızı tek başına kullanmak imkansız gibi bir şey.

ıslamaköfte

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ne olursa olsun uzak durun. bağlantı ücretlerinin yüksekliği ortak kullanmaya teşvik edebilir ama bunu korsan yazılımdan ayırmak lazım.onun riskleri çok daha az.ortak kullanım yüzünden şu anda başımızda bi dolandırıcılık davası var. ortak kullandığımız kişi birinin kredi kartıyla alışveriş yapmış, şimdi kabak bizim başımıza patladı.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Aldığın çikolatanın yarsını arkadaşına veremezsin, o da gitsin bir çikolata alsın demeye benziyor bu durum.

bican

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar ttnetten piyango vuranlardan biriyim evimde 2 bilgisayarım var birde 3.kata babamgile veriyordum msn ile görüşüyorlardı bizim ttnet müfettişleri bizi tesbit etmişler interneti kestiler teahhudname imzalattılar başkasını kullandırmamam için yoksa şartlara razı olursun dediler aman
dikkat siz benim yaptığım gibi hemen teahhudnameyi imzalamayın kessinler sizde başka şirkete geçin alternatif yoksa siz bilirsiniz artık

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
1 Mbps internet'in neyini ortak kullanacağım tek başıma kullanıyorum...

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kuru gürültü bunlar. Şikayet yoksa problem de yok. 45 tl internete verilir mi ya. Yazık günah ya.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Türk halkı yardımseverdir, netinide paylaşır, donunuda :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ortaklaşa kullanmıyorum sorun yok.:D

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar ttnetten piyango vuranlardan biriyim evimde 2 bilgisayarım var birde 3.kata babamgile veriyordum msn ile görüşüyorlardı bizim ttnet müfettişleri bizi tesbit etmişler interneti kestiler teahhudname imzalattılar başkasını kullandırmamam için yoksa şartlara razı olursun dediler aman
dikkat siz benim yaptığım gibi hemen teahhudnameyi imzalamayın kessinler sizde başka şirkete geçin alternatif yoksa siz bilirsiniz artık
Biri şikayet etmiştir. TTnet nerden bilecek modemine başka kattan birinin bağlandığını.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Türk halkı yardımseverdir, netinide paylaşır, donunuda :)

helal dostum işte bu ya sizde sıkıyorsa adam gibi adsl i telefondan ayırın ki insanlar rahat rahat kullansın milleti kazıklamakta üstünüze yok siz böyle yaptığınız sürece ortak kullanmaya devam:glare:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
müsatakil evde otuduğumdan dolayı kimseyle ortak kullanma şansım yok malesef. Eğer imkanım olsaydı 8 MB limitsiz tarife ile ortak kullanıyor olurdum.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
müsatakil evde otuduğumdan dolayı kimseyle ortak kullanma şansım yok malesef. Eğer imkanım olsaydı 8 MB limitsiz tarife ile ortak kullanıyor olurdum.
Ben de müstakil evde oturuyorum ama sınırı zorlayıp ortak kullanmaya çalışacağım.

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bugüne kadar bir sorun çıkmadı artıkta çıkmaz herhalde :)

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
:clap::clap:

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ortak kullananları buradan takip etmesin ttnet. :D

graphicxer

Doçent
Reaksiyon puanı
20

:yes:

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
4 portlu modemim var 3 ü dolu dördüncü aranıyor:)

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
mahallenin heryerine access point kurdum mahalleye interneti ben satıyorum :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Eeee ttnet şu kazık fiyatlarında indirime gitsinde, millet sınırsızı paylaşmasın.

Ama ortağıda iyi seçmek lazım.Eğer tanıdık biriyse -ki komşu ise tanıdıktır- sorun olacağını zannetmiyoru.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
böyle haberleri gördüğümde gözlerim yaşarıyor...ya ne kadar düşünüyorlar bizi
o kadar düşünüyorsanız bizi yapın sınırsız 1 mbit 10 tl..paylaşanı ben döverim zaten...:D