Orta Segment Rtx 3060 12Gb Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
Niye kazık sistem topladın Vatandan almayınız Vatan kazıktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı sitelerden daha ucuza oluyor.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Niye kazık sistem topladın Vatandan almayınız Vatan kazıktır.

Farklı sitelerden daha ucuza oluyor.
arkdaşım dışarda kart stoğu yok. alt tarafı 200 pahalı

karta gir bak ne yazıyor. işlemcşi,nakart,ram ve kasa ile indirm uygulanacaktır

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Tamam @İ9 10980xe Vatan Bilgisayardan toplamış ama size silah zoru ile oradan alın mı diyor? Hayır. Sadece sistem toplamış. Yani demek istediğim nerede daha uygunsa ve istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Sadece kendi seçtiği parçaların linkini koymak istemiştir. Biraz akıllıca düşünerek cevap verelim lütfen.

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Tamam @İ9 10980xe Vatan Bilgisayardan toplamış ama size silah zoru ile oradan alın mı diyor? Hayır. Sadece sistem toplamış. Yani demek istediğim nerede daha uygunsa ve istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Sadece kendi seçtiği parçaların linkini koymak istemiştir. Biraz akıllıca düşünerek cevap verelim lütfen.
zaten bi vatanda ucuz kartlar.
dışarada aldığın fiyata vatadna 3060 ti- 3070 alıyorsun

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Bu sadece kütahyada var ve fiyatını değiştirmeyi unutmuşlar kitap okusana sen biraz.
fiyat değiştrimeyi mi unutmuşlar

parçaları lamadan 9300 indirmle 8000-8500 hiç armadağı mı sanıyorsun ?

Arkadaşım sen ne ara vatanı savunmaya başladın.
itopyad aucuz olsaydı orayı savunurdum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Allah'ım sen sabır ver bana. Sanki diğer mağazalarda stokta var ekran kartları! Varsa bile diğer yerlerde de pahalı ekran kartları. Bunu uzatmanın ne anlamı var? Her konuda bunu tekrarlıyor bir de. Tamam orada ucuz veya pahalı olabilir. Ama bunu 10 mesajla söylemek yerine tek mesaj ile de söyleyebilirsin. Düzenleyi süs diye koymadılar ya.
af.JPG

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
konumdan çık ve mümkünse bir daha gelme.

sizin gibi fanboy ve asılsız savunmaları olan insnalardan ve üylelerden nefret ediyorum.
Biz de fazla bilgisi olmayanların rehber açmasından nefret ediyoruz, kavga çıkartmaya da gelmedim.
Ayrıca Kütahya içinden kartı almayı nasıl düşünüyorsun? Farklı bir link koyabilirsin. Ayrıca piyasada 1200 TL olan ürünü 1600 TL'ye almak pek mantıklı değil.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Sistem kötü bile olsa düzgün bir şekilde konu sahibi ile iletişime geçebiliriz ve bir sefer yazdığınız zaman konu sahibinin anlayabileceğini düşünüyorum. 10 kere aynı şeyi yazmanın manası yok. İçerik hatalı bile olsa en azından emeğe saygımız olsun. Ayrıca dediğiniz "Vatan Bilgisayar pahalı" konusunda hatalısınız. Çoğu insanda "Vatan Bilgisayar" pahalı algısı var ama bazı ürünleri piyasanın altında ucuza satılabiliyor. Ayrıca dediğiniz gibi ürün sadece Kütahya içinde satılıyor. Bu kısımda haklısınız, arkadaşımızın gözünden kaçmıştır. Ekran kartı stokları olmadığı için piyasada çok pahalı ve küçük bir araştırma ile birlikte Vatan Bilgisayar'ın ekran kartlarını diğer sitelere göre ucuza sattığını anlayabilirsiniz. Burada daha fazla takılmayacağım çünkü her seferinde konu başka tarafa kayıyor. İyi forumlar. ?

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Sistem kötü bile olsa düzgün bir şekilde konu sahibi ile iletişime geçebiliriz ve bir sefer yazdığınız zaman konu sahibinin anlayabileceğini düşünüyorum. 10 kere aynı şeyi yazmanın manası yok. İçerik hatalı bile olsa en azından emeğe saygımız olsun. Ayrıca dediğiniz "Vatan Bilgisayar pahalı" konusunda hatalısınız. Çoğu insanda "Vatan Bilgisayar" pahalı algısı var ama bazı ürünleri piyasanın altında ucuza satılabiliyor. Ayrıca dediğiniz gibi ürün sadece Kütahya içinde satılıyor. Bu kısımda haklısınız, arkadaşımızın gözünden kaçmıştır. Ekran kartı stokları olmadığı için piyasada çok pahalı ve küçük bir araştırma ile birlikte Vatan Bilgisayar'ın ekran kartlarını diğer sitelere göre ucuza sattığını anlayabilirsiniz. Burada daha fazla takılmayacağım çünkü her seferinde konu başka tarafa kayıyor. İyi forumlar. ?
en yakın vatana gittiğinde kartı şehrine kargoluıyorlar

aradım öğrendim dün

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Mumya 3700x yüzünden ban yedi gayet mantıklı sistem vatan da gayet iyi bir firma.