Orta Segment Rtx 3060 12Gb Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO

DESLAER

Doçent
Özel başlık
Turkish Aerospace

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO
i5 11400f daha mantıklı değilmi
oda mantıklı. bu sefer 10400f koymak istedim
genelde 11.nesil de 4.0 ssd koyuyorum

mumya 3700x

Profesör
Özel başlık
Etherium Kazıyor
Niye kazık sistem topladın Vatandan almayınız Vatan kazıktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı sitelerden daha ucuza oluyor.

Özel başlık
Shūmei Ōkawa
Tamam @İ9 10980xe Vatan Bilgisayardan toplamış ama size silah zoru ile oradan alın mı diyor? Hayır. Sadece sistem toplamış. Yani demek istediğim nerede daha uygunsa ve istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Sadece kendi seçtiği parçaların linkini koymak istemiştir. Biraz akıllıca düşünerek cevap verelim lütfen.

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO
Tamam @İ9 10980xe Vatan Bilgisayardan toplamış ama size silah zoru ile oradan alın mı diyor? Hayır. Sadece sistem toplamış. Yani demek istediğim nerede daha uygunsa ve istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Sadece kendi seçtiği parçaların linkini koymak istemiştir. Biraz akıllıca düşünerek cevap verelim lütfen.
zaten bi vatanda ucuz kartlar.
dışarada aldığın fiyata vatadna 3060 ti- 3070 alıyorsun

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO
Bu sadece kütahyada var ve fiyatını değiştirmeyi unutmuşlar kitap okusana sen biraz.
fiyat değiştrimeyi mi unutmuşlar

parçaları lamadan 9300 indirmle 8000-8500 hiç armadağı mı sanıyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım sen ne ara vatanı savunmaya başladın.
itopyad aucuz olsaydı orayı savunurdum.

Özel başlık
Shūmei Ōkawa
Allah'ım sen sabır ver bana. Sanki diğer mağazalarda stokta var ekran kartları! Varsa bile diğer yerlerde de pahalı ekran kartları. Bunu uzatmanın ne anlamı var? Her konuda bunu tekrarlıyor bir de. Tamam orada ucuz veya pahalı olabilir. Ama bunu 10 mesajla söylemek yerine tek mesaj ile de söyleyebilirsin. Düzenleyi süs diye koymadılar ya.
af.JPG

Özel başlık
Caliphate of Cordoba
konumdan çık ve mümkünse bir daha gelme.

sizin gibi fanboy ve asılsız savunmaları olan insnalardan ve üylelerden nefret ediyorum.
Biz de fazla bilgisi olmayanların rehber açmasından nefret ediyoruz, kavga çıkartmaya da gelmedim.
Ayrıca Kütahya içinden kartı almayı nasıl düşünüyorsun? Farklı bir link koyabilirsin. Ayrıca piyasada 1200 TL olan ürünü 1600 TL'ye almak pek mantıklı değil.

Berk

アニメ
İçerik Ekibi
Özel başlık
qwe
Sistem kötü bile olsa düzgün bir şekilde konu sahibi ile iletişime geçebiliriz ve bir sefer yazdığınız zaman konu sahibinin anlayabileceğini düşünüyorum. 10 kere aynı şeyi yazmanın manası yok. İçerik hatalı bile olsa en azından emeğe saygımız olsun. Ayrıca dediğiniz "Vatan Bilgisayar pahalı" konusunda hatalısınız. Çoğu insanda "Vatan Bilgisayar" pahalı algısı var ama bazı ürünleri piyasanın altında ucuza satılabiliyor. Ayrıca dediğiniz gibi ürün sadece Kütahya içinde satılıyor. Bu kısımda haklısınız, arkadaşımızın gözünden kaçmıştır. Ekran kartı stokları olmadığı için piyasada çok pahalı ve küçük bir araştırma ile birlikte Vatan Bilgisayar'ın ekran kartlarını diğer sitelere göre ucuza sattığını anlayabilirsiniz. Burada daha fazla takılmayacağım çünkü her seferinde konu başka tarafa kayıyor. İyi forumlar. 👋

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO
Sistem kötü bile olsa düzgün bir şekilde konu sahibi ile iletişime geçebiliriz ve bir sefer yazdığınız zaman konu sahibinin anlayabileceğini düşünüyorum. 10 kere aynı şeyi yazmanın manası yok. İçerik hatalı bile olsa en azından emeğe saygımız olsun. Ayrıca dediğiniz "Vatan Bilgisayar pahalı" konusunda hatalısınız. Çoğu insanda "Vatan Bilgisayar" pahalı algısı var ama bazı ürünleri piyasanın altında ucuza satılabiliyor. Ayrıca dediğiniz gibi ürün sadece Kütahya içinde satılıyor. Bu kısımda haklısınız, arkadaşımızın gözünden kaçmıştır. Ekran kartı stokları olmadığı için piyasada çok pahalı ve küçük bir araştırma ile birlikte Vatan Bilgisayar'ın ekran kartlarını diğer sitelere göre ucuza sattığını anlayabilirsiniz. Burada daha fazla takılmayacağım çünkü her seferinde konu başka tarafa kayıyor. İyi forumlar. 👋
en yakın vatana gittiğinde kartı şehrine kargoluıyorlar

aradım öğrendim dün

SDN Son Haberler

Son mesajlar