Haber Orman yakmak için keşif yapan PKK'lılar yakalandı

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
bütün mülteciler terörist hepsi sınırdışı edilmeli ve sınırların güvenliği artırılmalı.
Devlet: SDN forumda ConfickerBelasi kullanıcısı bütün mültecileri sınır dışı edilmeli dedi hemen yapmalıyız ???. Neyse bunun olacağına inananlar varsa ne yazık ki daha çok bekleyecekler. Sınırların güvenliği konusunda katılıyorum. Sınır ülkenin namusudur.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Asıl sen benle mi dalga geçiyorsun? 2020 yazısı bölümünde cevap ortaya çıkıyor. Sarı rengden bahsediyorum.

Ulan renk körleri kırmızıyı sarı görür sarıda şu şu anlamlara gelir italya kartındada sarı renkler vardır yani ne kanıtlamış oldun? Sen açıklasana videoyu izle diyip duruyorsun yaz şuraya maden bu kadar açık bir bağlantı var.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Devlet: SDN forumda ConfickerBelasi kullanıcısı bütün mültecileri sınır dışı edilmeli dedi hemen yapmalıyız ???. Neyse bunun olacağına inananlar varsa ne yazık ki daha çok bekleyecekler. Sınırların güvenliği konusunda katılıyorum. Sınır ülkenin namusudur.
Burada komik bir şey göremiyorum, kendi fikrini belirtmiş ve olması gereken de bu. Tatil yerlerini istila ettiler, kızlar rahat rahat denize giremez oldu. Komik bir şey mi var ben mi kaçırdım?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,955
Ulan renk körleri kırmızıyı sarı görür sarıda şu şu anlamlara gelir italya kartındada sarı renkler vardır yani ne kanıtlamış oldun? Sen açıklasana videoyu izle diyip duruyorsun yaz şuraya maden bu kadar açık bir bağlantı var.
Orada vebadan bahsediyor ya. Onu demek istedim. Kartta ki kadında sarı kapşon giymekte ve The Economist'te ki gibi İtalya konu.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Burada komik bir şey göremiyorum, kendi fikrini belirtmiş ve olması gereken de bu. Tatil yerlerini istila ettiler, kızlar rahat rahat denize giremez oldu. Komik bir şey mi var ben mi kaçırdım?
Komik bir şey olduğunu savunmuyorum. Ne yazık ki ülkemizde böyle bir şey olacağına inanan insan sayısı çok çok az. Ki ülkemiz bu insanlara yardım etmeye devam ederek mi gönderecek? İşte sorun da burada. Ülkemiz onları bu şekilde yardım edip savunmaya devam etmek yerine gönderebilir ama göndermiyor.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Orada vebadan bahsediyor ya. Onu demek istedim. Kartta ki kadında sarı kapşon giymekte ve The Economist'te ki gibi İtalya konu.

İyide 400 kartta birsürü ülke var onlardada sarı güneş sarı cisim diye bir şey bulup aynı anlama getirelim? İtalya kartındaki gökyüzündeki sarılık, kadının üstündeki sarı kıyafet economist dergisinin 2020 yazsının kırmızı şekilde yazan 20 kısmına bir işaret olduğuna inanıyorsan yani ne diyebilirim hiçbir şey diyemem. Birde şu iki satır ilişki için 40 dakikalık video atıp orada cevabı var diyorsun. :D Astrolojiye, numerolojiye, sembolizme, gizli ezotirik öğretilere(!), mitolojik anlamlara bakarak oradan buradan anlamlar çıkarmak benim görüşümce saçmalıktan ibarettir. Sen inanıyorsan inanmaya devam et daha fazla uzatmayacağım konuyu.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,955
İyide 400 kartta birsürü ülke var onlardada sarı güneş sarı cisim diye bir şey bulup aynı anlama getirelim? İtalya kartındaki gökyüzündeki sarılık, kadının üstündeki sarı kıyafet economist dergisinin 2020 yazsının kırmızı şekilde yazan 20 kısmına bir işaret olduğuna inanıyorsan yani ne diyebilirim hiçbir şey diyemem. Birde şu iki satır ilişki için 40 dakikalık video atıp orada cevabı var diyorsun. :D Astrolojiye, numerolojiye, sembolizme, gizli ezotirik öğretilere(!), mitolojik anlamlara bakarak oradan buradan anlamlar çıkarmak benim görüşümce saçmalıktan ibarettir. Sen inanıyorsan inanmaya devam et daha fazla uzatmayacağım konuyu.
Tamam, bana görede saçma değil. Ben de uzatmayacağım.

kemaltheasbotu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Düpedüz safsatadan ibaret. Yok çip takacaklar yok ateist yapacaklar. Orman yanıgın dediğin şey sadece bu yıl oluyormuş gibi bilmeden araştırmadan komplo teorisi hazılamalar birde hadis yerleştirmeler. Çok komik gerçekten çok komik. O yüzden gülen emoji attım birilerinin zoruna gitti. :D Ekonomist bu kapağı 2020 kasım ayında yayınladığında zaten dünyada 2019 haziranında başlamış olan bir Avustralya yangını gerçeği vardı. 8 milyon hektar bölge yandı 1 milyon canlı öldü. İpe sapa kehanet uyudurp aaa bak bizi yönetiyorlar aa bak deccal dünyayı yönetiyor diye kurgu yaparak sittin sene bir yere varamazsınız sonsuza dek komplo teorisi üretmeye devam edin.
Kibirde üzerinize yok maşallah. Herkes fikrini belirtiyor. Dalga geçer gibi yazmışsınız. Biraz araştırsanız sizde öğreneceksiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü, yalnızca resimlere bakmak çözmeye yardımcı olmuyor. Bu kartta resim ile sayılar %100 uyuşuyor (15 Temmuz çıkıyor ve yine bizim millet gibi tanka yatıyor). Michael Jackson kartı:
Ekli dosyayı görüntüle 160603

Mesela, 1994 olarak yılı baz alalım. 1994+15=2009 yapar. 1995 olarak alırsakta 2010 yapar. 2009 senesinde ölmemiş miydi? Bak, bu da 15 Temmuz kartı gibi cevaplar sayılarda gizli. Birde siyasi bir kart var ama onu konuşamayız burada.

AKP suçlu. Beni AKP'li zannettiniz anlaşılan. Ben AKP'li değilim. :)
Aynen akp indi yaktı dimi ormanları. siyasi bir görüşüm yok fakat yanlışlara da karşıyım. Savaşlarda başarılı olamadıkları için en basit yöntem ormanları yakmak tek ihtiyacın ÇAKMAK. Ormanda ne kamera ne polis çık yak bu kadar basit.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Kibirde üzerinize yok maşallah. Herkes fikrini belirtiyor. Dalga geçer gibi yazmışsınız. Biraz araştırsanız sizde öğreneceksiniz.

Aynen akp indi yaktı dimi ormanları. siyasi bir görüşüm yok fakat yanlışlara da karşıyım. Savaşlarda başarılı olamadıkları için en basit yöntem ormanları yakmak tek ihtiyacın ÇAKMAK. Ormanda ne kamera ne polis çık yak bu kadar basit.
Bu da bir savaştır her ne kadar sınır dışında terör örgütleriyle mücadele konusunda başarılı olsak da sınır içinde de aynı şekilde olmalı tekrar söylüyorum bunu yapan örgüt eğer Türkiye içinde yapılanmadıysa Türkiye dışından gelen kişiler yapmış demektir burada ise düşünülmesi gereken bu örgüt üyelerinin ülkeye nasıl girdiğidir.

Reaksiyon puanı
1,768
Bu da bir savaştır her ne kadar sınır dışında terör örgütleriyle mücadele konusunda başarılı olsak da sınır içinde de aynı şekilde olmalı tekrar söylüyorum bunu yapan örgüt eğer Türkiye içinde yapılanmadıysa Türkiye dışından gelen kişiler yapmış demektir burada ise düşünülmesi gereken bu örgüt üyelerinin ülkeye nasıl girdiğidir.
Ve eklemek istiyorum bunu düşünmek bize yani konuyla ilgili en ufak bilgi kaynağına sahip olmayan insanlara kalmadı ilgili kurumlar gereğini yapar (sen bunu kastetmedin ama olsun yine de söyliyim dedim)

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Ve eklemek istiyorum bunu düşünmek bize yani konuyla ilgili en ufak bilgi kaynağına sahip olmayan insanlara kalmadı ilgili kurumlar gereğini yapar (sen bunu kastetmedin ama olsun yine de söyliyim dedim)
Tam tersine ilgili kurumlar gereğini yapmaz ise konuşmak bize düşer.

Ömer6321

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Yaktıkları ağaç kadar fidan diksinler sonrasına bakarız

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,808
Zaman zaman ülkemiz içerisinde de faaliyetlerini duyduğumuz kalleş terör örgütü PKK, dünden beri yurtta patlak veren orman yangınlarının altından çıktı. İHA'na göre orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı MİT, Emniyet ve Jandarmadan ortak operasyon Manisa, İzmir ve Bursa'da orman yakmak için keşif yaptıkları tespit edilen PKK üyesi iki kardeş Manisa'da yakalandı.

Uyarı: Bu konu siyaset kategorisine ait değildir. Konu altından siyasi yorum yapanlar cezalandırılacaktır.
Allah kahretsin onları. Vatan hainleri. Onlar yüzünden yanıyor her yer.