Opusme Sekilleri

alicia

Doçent
Maceracı

Öpüşme tekniği:İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.
Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif
Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!
Sonuç: İstediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!

Baştan çıkarıcı

Öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir.
Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır.
Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir..
Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

İş kolik

Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir! Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.
Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.
Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır.
Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

Evcil

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinzi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.
Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü.
Özellikler: Saatlerce öpüşebilir.
Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

Entellektüel

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır.
Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir.
Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır.
Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.kaynak:maksimum
 

Wolker

Profesör
ya bekar adama sevgilisiz adama yapmayın bu işkenceyi ayıptır günahtır, taş olun emi ne diyeyim ...
 

chimera

Dekan
Onursal Üye
Hehe iyi tamam güzel ama emu' nunda dediği gibi bunları nerede deneyeceğiz. :D
 

hakan.daburda

Profesör
Ben her teknikten Öpüşürüm,koparım,kopartırım,hiç belli olmaz
ya siz ???
(böle konuya böle cevap,doğaldır heralde ;D )
 

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
alicia dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
nerde deneyecez bunları ?

emu bana gıcıklık yapma oku cok gusel de tamam nerde deneyeceginizide benmi soylicem :D
şimdi bu yazıyı okuyan gençlerimiz öpecek bir sevgilisi yoksa.. gidip yastığı falan öpmesinler, sonrada anneleri görüp ne yapıyorsun evladım derse... 2 tane de patlatırsa, bu günahın altından nasıl kalkacan söyle bakalım :p
 

alicia

Doçent
Kamp Öpücüğü: Kamp ateşinin etrafında sevgilinize sarılarak doğada aşkınızı doyasıya yaşamak istemez misiniz? Özellikle başbaşa ya da yakın arkadaş grubuyla yapılan kampta ateşin ve ateşin yanında içilen biranın öpücüğün şiddetini arttırması muhtemeldir.

Yağmur altında öpüşmek: İşte yine romantizmin temel simgelerinden biri: Yağmur altında öpüşmek!!! Her ne kadar orta yaşlı insanlar yağmur altında ıslanmaktan hoşlanmadıkları için bu öpüşme şeklini romantik bulmasalar da, gençlerin bir çoğu hayatlarında en az mutlaka bir kez yağmur altında yürüyüp öpüşmekten zevk alıyor.


Arabada öpüşmek: Gece yarısı bar ya da parti çıkışı eve dönmeden önce sucuk ekmek yemek yerine arabayı bir kenara çekip sevgilinizle öpüşmek ikinize de keyif verebilir. Ancak elbette ki aşırıya kaçmamak şartıyla. Aksi halde polis arabanızın yanına gelip kendisine eşlik etmenizi isteyebilir. Arabada öpüşmek için mutlaka deniz kıyısı olması gerekmiyor. Ancak boğaza karşı çektiğiniz arabada hem muhteşem manzarayı seyredip hem de sevgilinizle romantizmin dorukularına çıkmanın da bir sakıncası yok!

Yatakta kahvaltı öpücüğü: Birlikte yaşayan ya da evli çiftler, pazar kahvaltılarını keyifli bir oyuna çevirmek için arasıra da olsa yatakta kahvaltı yapmayı denemeliler. Tabii kahvaltı tabağını hazırlayan tarafa içten bir öpücükle teşekkür etmek koşuluyla.

Su altı öpücüğü: Gençlerin son zamanlardaki favori sporlarından biri olan scuba, hem hoş bir hobi hem de romantik bir ana dönüşebilir. Binlerce metre derinlikte, bambaşka bir dünyada üstelik de gözlerden uzak bir ortamda sevgilinizle öpüşmek, deniz dibinde göreceğiniz bir hazineden çok daha mutlu edecektir sizi.

Alışveriş öpücüğü: Markete gittiniz ve birlikte alışveriş mi yapıyorsunuz? O halde standların arasında gezinirken kaçamak bir öpücüğe ne dersiniz? Alışveriş listenizi bir an için unutun ve o anın tadına varın.

Çikolatalı öpücük: Tutkulu bir aşk gecesine şampanya, çilek ve çikolatadan daha fazla ne yakışabilir ki? Hele kalp şeklinde olanlardan alırsanız TV karşısında mayışmış sevgilinizi bir anda ayıltabilirsiniz. Çikolata öpücüğünüzün şehvetini arttırmaya yeten çok iyi bir afrodizyaktır.

Randevulu öpücük: Sevgilinizle ya da eşinizle ilişkinize biraz değişiklik katmak için öpücük oyunu oynayabilirsiniz. Telefonla ya da e-mail yoluyla herhangi bir yerde belli bir saatte buluşma ayarlayın. Dilerseniz bir park, dilerseniz sinema ya da bir cafede. Karşılaşır karşılaşmaz sevgilinize sarılıp ona sıcak bir öpücük kondurun.

Hoşçakal öpücüğü: Sevgilinizi ya da eşinizi işe yolcularken dudağına küçük bir öpücük kondurun. Daha sonra arkasını dönerken ellerinizle onu bir kez daha çekip bu kez daha tutkulu bir şekile öperek onu şaşırtın.

Beklenmeyen öpücük: Gün içinde herhangi bir zamanda yaptığı sıradan işlerden birini yaparken hiçbir sebep olmadan onu çok sevdiğnizi söyleyip bir anda öpmeye başlayın. Hem şaşkınlıkan hem de bu durum onun hoşuna gideceğinden kesinlikle karşılık verecektir.

Buzlu öpücük: Aşk filmlerinin en ateşli sahnesinde buzun ferahlatıcı ve uyarıcı etkisini çoğu kez görmüşsünüzdür. Özellikle romantizmin doruğa ulaştığı anda buzun tenle temas etmesi hem estetik hem de erotik bir görüntü oluşturur. Kısacası buzlu öpücük, tüm diğer öpücük çeşitleri arasında en hararetlilerinden biridir. İster sade, ister vişne sulu ya da tropik aromalı olsun, buz kalıbını ağzınıza alıp öpüşmeye başlayınca eşinizin de bundan sizin kadar zevk aldığını göreceksiniz.

Kulaklarından öpmek: Kadınların da erkeklerin de erojen bölgelerinden olan kulak memelerine gereken ilgiyi göstermenin sırası gelmedi mi? Sevgilinizin kulağına içinizden gelen aşk cümlelerini fısıldadıktan sonra hafifçe kulaklarından öpmek onu çıldırtacaktır.

Güzellik uykusu öpücüğü: Gün boyu iş yaşamının koşturmacası ve problemlerinin insanı yorduğu bir gerçek. Uyku bedeni ve ruhu dinlendirdiği gibi vücut için gereken enerjiyi de depolar. Sevgilinizi akşamüstü yattığı güzellik uykusundan hafif bir öpücükle uyandırdığınız takdirde, çok daha ateşli bir gece yaşayabilirsiniz.

Sinema öpücüğü: Haftasonu geldi. Sinemadasınız ya da evinize aldığınız filmleri seyretmek üzere bir büyük kaseyi patlamış mısırla doldurdunuz. Filmin en heyecanlı yerinde gözlerinizi filmden alıp sevgilinizi fransız öpücüğüyle öpün. Bu öpüşmenin ardından filmi izlerken sevgilinizin patlamış mısırlı ve tuzlu parmaklarını da öpebilirsiniz.

Açıkhavada öpüşmek: Temiz hava ciğerlerinizi açarken kan dolaşımınız da hızlandırır. Kumsalda, parklarda ya da ormanda yapacağınız yürüyüşlere bir süre ara verip yeşillikler arasında sevgilinizle gözlerden uzak dilediğiniz kadar öpüşebilirsiniz.kaynak:harikayaa.com
 
Üst