Option Infer nedir???

Bu konuyu okuyanlar

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar merhaba,

Şimdiye kadar VB.net’de hiç kullanmadığım bir özelliği merak ettim. Option Infer On|Off nedir. Internet’den araştırdım ama İngilizcem biraz zayıf olduğu için hiçbir şey anlamadım. Birileri bana Option Infer nedir anlatabilir mi? Türkçe olarak.

Şimdiden teşekkürler

Saygılarımla

algea

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar merhaba,

Şimdiye kadar VB.net’de hiç kullanmadığım bir özelliği merak ettim. Option Infer On|Off nedir. Internet’den araştırdım ama İngilizcem biraz zayıf olduğu için hiçbir şey anlamadım. Birileri bana Option Infer nedir anlatabilir mi? Türkçe olarak.

Şimdiden teşekkürler

Saygılarımla

algea

Sonuç çıkarmak, anlam çıkarmak, anlamlaştırmak, anlam katmak vb ;)

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Sonuç çıkarmak, anlam çıkarmak, anlamlaştırmak, anlam katmak vb ;)
Had açmak konusunda siz benden daha kötüsünüz. Biraz sen sus ve dediğime cevap ver bir kaynak göster yada ağzını açma. Ben anlamadığım bir konuyu sormuştum
Saygılarımla
algea

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Had açmak konusunda siz benden daha kötüsünüz. Biraz sen sus ve dediğime cevap ver bir kaynak göster yada ağzını açma. Ben anlamadığım bir konuyu sormuştum
Saygılarımla
algea

Saygı belirtip evvelinde yaptığınız saygısızca uslubunuzu (sus) nasıl savunacaksınız merak ediyorum.
Ben size ingilizceniz yok diye yardımcı oldum sorduğunuz şeyin anlamını söyledim.
Bu bir özellik ve anlamını söyledim kalkıpta saygısızlık yapmanın alemi yok.
İngilizceniz yok, olanlardan yardım istiyorsunuz birde utanmadan kaynak soruyorsunuz.

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Saygısızlık yaptığım için umarım affedersiniz. Ama sen anlama bakıyorsun sadece ben algoritma istiyorum. Farklı olduğumuz nokta bu. İsim anlamlarına sakın takılma bir türlü programlamayı öğretemeyeceğim sanırım size… Daha fazla konuşmak isterdim ama benden uzak dur ve gölge yapma yeter

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Saygısızlık yaptığım için umarım affedersiniz. Ama sen anlama bakıyorsun sadece ben algoritma istiyorum. Farklı olduğumuz nokta bu. İsim anlamlarına sakın takılma bir türlü programlamayı öğretemeyeceğim sanırım size… Daha fazla konuşmak isterdim ama benden uzak dur ve gölge yapma yeter

Hala şu uslubunuzu düzeltmek insanları kırmak konusunda bir ilerleme olmaması sizin ne kadar kibirli biri olduğunuzu göstermekte. Fazla dolandırmadan, hakkımı helal etmediğimi bilmenizi sizinde beklentiniz üzre uzak durup gölge etmemek adına sizi ve yorumlarınızı gözardı edip bu konuya radikal bir çözüm getiriyorum.

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Hala şu uslubunuzu düzeltmek insanları kırmak konusunda bir ilerleme olmaması sizin ne kadar kibirli biri olduğunuzu göstermekte. Fazla dolandırmadan, hakkımı helal etmediğimi bilmenizi sizinde beklentiniz üzre uzak durup gölge etmemek adına sizi ve yorumlarınızı gözardı edip bu konuya radikal bir çözüm getiriyorum.

Doğru konuşmamı istiyorsan eğer öncellikli olarak meslek konusunda yazdığın haddini bil yeter lafını kaldır bir insan bu kadar rahatsız edilmez kendi reklamını böyle mi yapıyorsun senin günahın benden çok yaklaşık tüm günahları işlemişsin benimkisi sadece avantia caritas kendi günahımı biliyorum ve kanser olarak öleceğim. Bir daha bu konuyu açarsan daha da ağır konuşurum”