Oppo reno4lite

Bydede07

Öğrenci
Oppo reno 4lite tasarım olarak çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum fakat mediatek p95 uzun vadede sıkıntı çıkarır mı aklıma takılan tek şey o oyun falan oynamıyorum arama sosyal medyada gezinme ve office programları dışında kullanmam bi de youtube video

Son düzenleyen moderatör:

alpotter

Profesör
Diğer konuda da cevap verdim, reno 4 lite 12nm mtk işlemci kullandığı için pek uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum. Realme 6 pro, realme 7 pro ve mi note 10 lite gibi cihazlar tercih etmeniz daha mantıklı olur.

OzkanK.

Dekan
3 Yıl kadar götürecektir Reno 4 lite seni gene hiç yoktan.

Tipini beğendiysen alınabilecek telefonlardan. ( Tabii Tam Fiyat / Performans cihazi değil )

O sınıfın şampiyonu Realme 7 pro gibi duruyor ama bu telefonda gayet alınabilir 3499 TL fiyat ile. ( Tabii oyun sevdalısı olmaman sana işlemci konusunda pek sıkıntı çıkarmayacaktır. )

Tasarımı güzel ama bana arkada ki kamera görüntüsü Çakma Iphone gibi geliyor...

Bydede07

Öğrenci
3 Yıl kadar götürecektir Reno 4 lite seni gene hiç yoktan.

Tipini beğendiysen alınabilecek telefonlardan. ( Tabii Tam Fiyat / Performans cihazi değil )

O sınıfın şampiyonu Realme 7 pro gibi duruyor ama bu telefonda gayet alınabilir 3499 TL fiyat ile. ( Tabii oyun sevdalısı olmaman sana işlemci konusunda pek sıkıntı çıkarmayacaktır. )

Tasarımı güzel ama bana arkada ki kamera görüntüsü Çakma Iphone gibi geliyor...
Yani 3 senedir iphone 6s kullanıyorım son 6 aydır bataryası olsun takılma kasma beni bıktırdı şu an istediğim batarya ve kasmaması zaten telefonda tek yaptığım twitterda gezinmek bir de meslek icabı office programları

OzkanK.

Dekan
Yani 3 senedir iphone 6s kullanıyorım son 6 aydır bataryası olsun takılma kasma beni bıktırdı şu an istediğim batarya ve kasmaması zaten telefonda tek yaptığım twitterda gezinmek bir de meslek icabı office programları

O tarz işler için yeterli olacaktır. Siz bilirsiniz. Tasarım önemli derseniz.
Ama ben şahsen Realme 7 Pro alırdım kendime alacak olsam. 65W hızlı şarj tek başına gerekçe.

Son mesajlar