Oppo reno4lite

Bu konuyu okuyanlar

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Oppo reno 4lite tasarım olarak çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum fakat mediatek p95 uzun vadede sıkıntı çıkarır mı aklıma takılan tek şey o oyun falan oynamıyorum arama sosyal medyada gezinme ve office programları dışında kullanmam bi de youtube video

Son düzenleyen moderatör:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Diğer konuda da cevap verdim, reno 4 lite 12nm mtk işlemci kullandığı için pek uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum. Realme 6 pro, realme 7 pro ve mi note 10 lite gibi cihazlar tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Diğer konuda da cevap verdim, reno 4 lite 12nm mtk işlemci kullandığı için pek uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum. Realme 6 pro, realme 7 pro ve mi note 10 lite gibi cihazlar tercih etmeniz daha mantıklı olur.
teşekkür ederim opponun tasarımı hoşuma gitti ondan bu başlık altında da konu açmak istediim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Oppo reno 4lite tasarım olarak çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum fakat mediatek p95 uzun vadede sıkıntı çıkarır mı aklıma takılan tek şey o oyun falan oynamıyorum arama sosyal medyada gezinme ve office programları dışında kullanmam bi de youtube video
Oppo Reno 4 lite ı salla.Realme 6 Pro yada 7 pro almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
3 Yıl kadar götürecektir Reno 4 lite seni gene hiç yoktan.

Tipini beğendiysen alınabilecek telefonlardan. ( Tabii Tam Fiyat / Performans cihazi değil )

O sınıfın şampiyonu Realme 7 pro gibi duruyor ama bu telefonda gayet alınabilir 3499 TL fiyat ile. ( Tabii oyun sevdalısı olmaman sana işlemci konusunda pek sıkıntı çıkarmayacaktır. )

Tasarımı güzel ama bana arkada ki kamera görüntüsü Çakma Iphone gibi geliyor...

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
3 Yıl kadar götürecektir Reno 4 lite seni gene hiç yoktan.

Tipini beğendiysen alınabilecek telefonlardan. ( Tabii Tam Fiyat / Performans cihazi değil )

O sınıfın şampiyonu Realme 7 pro gibi duruyor ama bu telefonda gayet alınabilir 3499 TL fiyat ile. ( Tabii oyun sevdalısı olmaman sana işlemci konusunda pek sıkıntı çıkarmayacaktır. )

Tasarımı güzel ama bana arkada ki kamera görüntüsü Çakma Iphone gibi geliyor...
Yani 3 senedir iphone 6s kullanıyorım son 6 aydır bataryası olsun takılma kasma beni bıktırdı şu an istediğim batarya ve kasmaması zaten telefonda tek yaptığım twitterda gezinmek bir de meslek icabı office programları

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yani 3 senedir iphone 6s kullanıyorım son 6 aydır bataryası olsun takılma kasma beni bıktırdı şu an istediğim batarya ve kasmaması zaten telefonda tek yaptığım twitterda gezinmek bir de meslek icabı office programları

O tarz işler için yeterli olacaktır. Siz bilirsiniz. Tasarım önemli derseniz.
Ama ben şahsen Realme 7 Pro alırdım kendime alacak olsam. 65W hızlı şarj tek başına gerekçe.

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
O tarz işler için yeterli olacaktır. Siz bilirsiniz. Tasarım önemli derseniz.
Ama ben şahsen Realme 7 Pro alırdım kendime alacak olsam. 65W hızlı şarj tek başına gerekçe.
Teşekkür ederim düşünceleriniz için