Oppo Find 7/ LG G3/ Xperia Z2/ Galaxy Note 3/ Htc One M8 Hangisini Almalıyım?

denizao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Hemen hemen aynı fiyatlara bu telefonlardan birini alma şansım var. Bence önde olan Find 7 ve büyük ihtimal onu alacağım. Sizce öne çıkanın hangisi olduğunu ve neden öyle düşündüğünüzü açıklarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Fİnd 7 diyorum ben de. Diğer hiçbir cihazın o fiyatları hak edmedğini düşünüyorum. Nereden alacaksınız? Ülkemizde bulmak zor.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Ses'e malzeme kalitesine önem veriyorsanız M8.

Su geçirmezlik, Kamera, Güncelleme desteği vs özelliklere önem veriyorsanız Z2.

Tasarımıda unutmamak lazım, tasarımda M8.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Find 7'yi bilmediğim için karşılaştırmaya sokmuyorum. Z2 sorunları dolu bir telefon. "14w21 serisinden sonrası sorunsuz" diyorlardı ama 14w24 serisini kullanan birisi sorunlarından şikayetciydi. One M8 2 GB RAM ile o parayı hak etmiyor benim gözümde. Note 4 çıkıyor, Note 3 almak mantıksız. Önerim G3.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Selamlar,

Hemen hemen aynı fiyatlara bu telefonlardan birini alma şansım var. Bence önde olan Find 7 ve büyük ihtimal onu alacağım. Sizce öne çıkanın hangisi olduğunu ve neden öyle düşündüğünüzü açıklarsanız sevinirim.

Teşekkürler.
Oppo find7 varken diger telefonlara bakman hata olur. Color os 2.05 in ekran videousunu cekebilseydim keske. Oneplus one'yi saticidan color os yuklu istemistim, inceleme imkanim oldu super otesi bir android turevi yapmislar. Oppo find7 diger telefonlari acik ara ezer gecer.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bulabilirsen Oppo Find 7 bence özellikleriyle olsun görüntüsüyle olsun diğerlerinden z2 kamerası hariç kat kat iyi bence.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben htc one m8 alirdim ikinci el piyasasi da iyi ayrıca guncelleme konusunda da kendini duzeltti htc

denizao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne için alacağınızı yazın lütfen
sen amacını ve bütçeden haber ver.

Mevcut telefonum S3. Artık ne hızı, ne de bataryası yeterli gelmiyor. Cyanogenmod ile belirli bir hız artışı ve stabilite sağladım ama yine de değiştirmek elzem oldu.

Bütçe konusuna gelince, Oppo Find 7'yi 1,350, LG G3'ü 1,400, Z2'yi 1,500 Note 3 LTE'yi 1,450 ve M8'i 1500 Lira'dan alabilirim. Bütçemi bütün telefonlar hemen hemen aynı olduğu için belirtmedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fİnd 7 diyorum ben de. Diğer hiçbir cihazın o fiyatları hak edmedğini düşünüyorum. Nereden alacaksınız? Ülkemizde bulmak zor.

Tayland hocam.

Oppo find7 varken diger telefonlara bakman hata olur. Color os 2.05 in ekran videousunu cekebilseydim keske. Oneplus one'yi saticidan color os yuklu istemistim, inceleme imkanim oldu super otesi bir android turevi yapmislar. Oppo find7 diger telefonlari acik ara ezer gecer.

Ben de Find 7'yi kurcalama imkanı buldum. Gayet hızlı ve şık. Tek çekindiğim nokta güncelleme desteği ve uygulama uyumları.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Mevcut telefonum S3. Artık ne hızı, ne de bataryası yeterli gelmiyor. Cyanogenmod ile belirli bir hız artışı ve stabilite sağladım ama yine de değiştirmek elzem oldu.

Bütçe konusuna gelince, Oppo Find 7'yi 1,350, LG G3'ü 1,400, Z2'yi 1,500 Note 3 LTE'yi 1,450 ve M8'i 1500 Lira'dan alabilirim. Bütçemi bütün telefonlar hemen hemen aynı olduğu için belirtmedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tayland hocam.

Ben de Find 7'yi kurcalama imkanı buldum. Gayet hızlı ve şık. Tek çekindiğim nokta güncelleme desteği ve uygulama uyumları.

Find 7 color os 2.06 beta cikmis durumda. 4.3 android versiyonu uzerine insa edildigi icin color os'un kendi marketi kullanilabilir. Daha otesi color os yerine cyanogen kurulabilir. Onemli olan yongadir. Find 7 icin bir cok rom mevcut.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
G3 ü çok beğenmiştim beklediğim bir telefondu fakat telefona dair çıkan sorunlar(kapanma sorunu) ve telefon hakkında yapılan yorumlar biraz soğuttu M8 i de beğeniyordum zaten onda da sanal tuşların ekran boyutunu küçültmesiydi ama uygulamalarda gidyormuş sanırım şu an tercihim M8 den yana ama aklım G3 ede gitmiyor değil :D

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
G3 ü çok beğenmiştim beklediğim bir telefondu fakat telefona dair çıkan sorunlar(kapanma sorunu) ve telefon hakkında yapılan yorumlar biraz soğuttu M8 i de beğeniyordum zaten onda da sanal tuşların ekran boyutunu küçültmesiydi ama uygulamalarda gidyormuş sanırım şu an tercihim M8 den yana ama aklım G3 ede gitmiyor değil :D
Z2 alma da ne alıyorsan al. Bence G3 al. Kapanma sorunu herkeste yok. Şanslıysan sana da gelmez. Zaten gelse bile güncellemeyle giderilir.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
M8'deki tuşları root ile kaldırabiliyorsun G3'e hiç bakma vasat bir cihaz aynı şekilde Z2'de de sorunlardan başka bir şey yok en iyisi Find 7 gibi

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
O su gibi tükenen pili için bile alınmaz g3 kaldıki sorunlarla dolu

Reaksiyon puanı
16,118
Yakinda g3 alan biri g3'u g3 ile vururken videosunu cekip youtube'a koyar...

denizao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oppo Find 7'de karar kılıp aldım, herkese teşekkürler.