oppo F7 mi S6 edge plus mı

yns511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar herkese.Elimde şuan S6 edge plus var sizce oppo F7 ile takas yapıyım mı?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben olsam değiştirirdim tabi bu tarz konular açılırken hangisi daha yeni, fatura varmı vs onlarda belirtilirse iyi olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İthalatçıda olsa fatura varsa sakat değilse ve cihaz sağlamsa hava da değiştirirdim.
Gg 5 cam
Helio p60
Çok iyi ön kamera ve iyi arka kamera
Oppo kalitesi ve color os
Güzel batarya ve hızlı şarj(standart öneririm şahsen)
Daha yeni tasarım
Gerçi s6edge batarya harbi kötüdür şimdi değiş gitsin sağlamsa senin için iyi bir değişiklik olur s6 edge her ne kadar iyi olsada bataryadan kaybediyor.

Son düzenleme:

yns511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam değiştirirdim tabi bu tarz konular açılırken hangisi daha yeni, fatura varmı vs onlarda belirtilirse iyi olur.

İthalatçıda olsa fatura varsa sakat değilse ve cihaz sağlamsa hava da değiştirirdim.
Gg 5 cam
Helio p60
Çok iyi ön kamera ve iyi arka kamera
Oppo kalitesi ve color os
Güzel batarya ve hızlı şarj(standart öneririm şahsen)
Daha yeni tasarım
Gerçi s6edge batarya harbi kötüdür şimdi değiş gitsin sağlamsa senin için iyi bir değişiklik olur s6 edge her ne kadar iyi olsada bataryadan kaybediyor.

şuan ki s6 edge + alınanı 2 yıl oldu oppo daha 2 ay oldu ikiside yurtdışından yani resmi bir garantileri yok türkiyede faturada yok.

şuan ki s6 edge + 2 yalınanı oppo daha 2 ay oldu ikiside yurtdışından ikiside yurtdışından yani resmi bir garantileri yok

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

şuan ki s6 edge + alınanı 2 yıl oldu oppo daha 2 ay oldu ikiside yurtdışından yani resmi bir garantileri yok türkiyede faturada yok.

şuan ki s6 edge + 2 yalınanı oppo daha 2 ay oldu ikiside yurtdışından ikiside yurtdışından yani resmi bir garantileri yok

Ben olsam değişirdim ama bir sıkıntı olursa elinde de kalabilir ayrıca kayıt durumunu kontrol ettirmeyi unutma