Operatör Taşıma

uydu3405

Doçent
Siz gidip bimcell marketlerinden 10 dakika parayı alında görelim. Bimcell şikayet var yazın okuyunda görelim. Yanlışlıkla yatırılmış paraları bile ödemeyen devamlı şikayet varda konusu olan bir şirket.Paranın öyle mağazalardan elden ödemesi imkansız.Market kasa ile telefon tl yükleme işlemleri ayrı.Tahminim ki bundan eminim Bimcell e iade talebinde bulunulması gerek ıban istenecek O da başkasına ait olmayacak buda mutlaka banka hesabınızın olması demek.
Sonrada Bimcell in yatırması içim kanuni süre beklenecek.

Umut Çelik

Profesör
Siz gidip bimcell marketlerinden 10 dakika parayı alında görelim. Bimcell şikayet var yazın okuyunda görelim. Yanlışlıkla yatırılmış paraları bile ödemeyen devamlı şikayet varda konusu olan bir şirket.Paranın öyle mağazalardan elden ödemesi imkansız.Market kasa ile telefon tl yükleme işlemleri ayrı.Tahminim ki bundan eminim Bimcell e iade talebinde bulunulması gerek ıban istenecek O da başkasına ait olmayacak buda mutlaka banka hesabınızın olması demek.
Sonrada Bimcell in yatırması içim kanuni süre beklenecek.
7 gün geçse ne olacak. Kaç para var hesapta 100000 mi?

uydu3405

Doçent
Hangi dediğim çıkmadı? Gayette haklıyım. Size bu tavırlarınızdan dolayı kimse de yardım etmez. Bir daha da konularınıza mesaj yazmam.
Bime gidip 10 dakikada almak lafı çıkmadı. Tavira gelecek olursak sizinki alacağın sanki 100000 yazarak belli. Yardım etmediniz sadece laf kalabalığı yaptınız .İnşallah bir dahada yazmazsiniz.

Umut Çelik

Profesör
Bime gidip 10 dakikada almak lafı çıkmadı. Tavira gelecek olursak sizinki alacağın sanki 100000 yazarak belli. Yardım etmediniz sadece laf kalabalığı yaptınız .İnşallah bir dahada yazmazsiniz.
Sırf böyle yazdığınız için her konunuza geleceğim. Beni çok sık göreceksiniz. Dediklerim de tuttu. 10 dk içinde halledersin Turkcelle geçince hattın açılması da 1 hafta o ara para da gelir.

SinHa

Doçent
Demek kontörlü kullanınca bu tip sıkıntılar oluyor. Bende yeni hat değiştirdim ama kontörlü değildi. Bu ay 2 operatörede fatura ödedim

SinHa

Doçent
Yazdıklarınıza göre faturalıdada sorun var.
herhangi bir sorun yok hocam. ilk hattım tahhütlüydü 1 hafta kala hattı değiştirdim. E haliyle o ayın faturası gelmiş oldu. Yeni hattımın faturasıda bu ay geldi. Haliyle 2 sininde faturasını ödedim. Devlet haricindeki bütün kurumlar kullanım sonrası para alır. Normal bir olay yani

krankins

Öğrenci
Zaten hiç kimse eski operatöründe parası varken numarasını taşıdığı ve bakiyesi olmadığı operatörüne bana diğer operatördeki para mı sen var demek mantıklı değil.