• Xiaomi Redmi Note 10S inceleme!

    ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Redmi Note 10S modelini inceledik.

Opera Max Beta Türkiye’de Yayında!

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Profesör
Katılım
13 May 2009
Mesajlar
2,070
Reaksiyon puanı
86
Puanları
48
opera-max-telefonunuzdaki-uygulamalarin-bir-cogu-icin-veri-tasarrufu-saglar.pngOpera’nn yeni VPN teknoloji ürünü Opera Max bugün itibariyle Türkiye’de de yayına sunuldu. Bu sabah saatlerinde yayınlanan Max ayrıca bugün yapılan bir basın toplantısı ile de popüler medya temsilcilerine kısa bir tanıtım ile duyuruldu.

Opera Max , Opera’nın yeni geliştirdiği bir VPN ürünü. Android platformlarda kullanılabilen bu ürün, yüklenilen cihaz ile Opera sunucuları arasında bir bağlantı kurarak veri akışının Opera sunucuları üzerinde yapılmasını sağlıyor. Kurulum sonrası programı başlatmak için VPN bağlantısına izin vermeniz gerekmekte. Bağlantı sonrası özellikle medya içerikleri sunucular üzerinde size ulaşarak %50′ye kadar veri sıkıştırması sağlıyor. Diğer bir deyişle sınırlı bir mobil internet ağına sahipseniz bu aynı zamanda size veri tasarrufu sağlamaktadır . Daha kısa sürede, daha az para harcayarak veriye erişmiş oluyorsunuz.Uygulama ile istediğiniz programın veri akışını durdurup başlatabilirsiniz. Yahut ilgili diğer uygulamaların ne kadar veri tükettiğini, size ne kadar veri tasarrufu sağladığını da görebilirsiniz. Bir süredir yayında olan bu uygulamanın Türkiye’de de yayına alınması için bir takım görüşmeler yapıyorduk ve nihayet beta olarak kullanıma sunuldu. Beğeneciğini umarak sizi teste davet ediyoruz… operaturkiye.net


 

Son mesajlar

Üst