Opera GX Kullanmalımıyım?

Bu konuyu okuyanlar

A.r19596

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Tarayıcı Değiştirmeye Karar Verdim Şuanda Chrome Kullanıyorum Ama Opera GX Kullanmayı Düşünüyorum Sizce Kullanmalımıyım? (Orta Düzey Bir Sistemim Var)

A.r19596

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,655
Opera'nın Sadece Biraz Fazla Performans Harcadığını Biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşletim Sistemim Windows 7. Ozaman İndirmemmi gerekiyor?
opera gx te ram işlemci internet vs ne kadar kullanacağını sınırlayabiliyorsun

Reaksiyon puanı
769
Ben zamanında kullanmıştım gayet kişiselleştirilebilir bir arayüzü var ayrıca internet hızlandırma özelliği sayesinde yavaş internetler için velinimet oluyor.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Bence Firefox,Vivaldi,Brave,Yeni Edge tarayıcılarına bak. :)

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Merhaba Tarayıcı Değiştirmeye Karar Verdim Şuanda Chrome Kullanıyorum Ama Opera GX Kullanmayı Düşünüyorum Sizce Kullanmalımıyım? (Orta Düzey Bir Sistemim Var)
Ben kullandım pek beğenmedim Opera GX yerine normal Opera tercih ederim pek bi özellik yok diyebilirim

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Uzun süredir cent kullanıyorum, en güzel özelliği çoklu sekme kapattığında, en son olan açılıyor diğerleri açılmıyor.

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
3 aydır falan Opera GX kullanıyorum. Tasarımına vuruldum diyebilirim. :D Tavsiye ederim. Kendi içinde VPN'i, AdBlocker'ı (ki bu baya iyi çalışıyor.) ekran görüntüsü alma aracı ve izlediğiniz videoyu izlediğiniz pencereden ayırıp istediğinz boyutta ve yerde izleme imkanı var.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Çoğu tarayıcıya göre gayet kişiselleştirilebilir. Zaten Opera GX kendine oyuncular için tarayıcı diyor. Sebebi de Tarayıcının Ram, işlemci ve interneti ne kadar kullanıcağını ayarlayabiliyorsun. Kendi Adblockeri olması beni cezbeden şey zaten. İçinde Kendi VPN’i de bulunuyor. Bi bak derim birkaç tane daha gerekli eklentisi var içinde.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Ben opera dan yazıyoryum gayet rahat cpu ve ram kullanımını kendin ayarlayabiliyorsunçVe yanlarda whatsap web giibi araç var.Kenar çubuğunda çok güzel