Yardım Opera GX inmiyor

Bu konuyu okuyanlar

BLOXYBORAH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. İlk önce bu sıkıntı ile karşılaşan varmı onu öğrenmek istiyorum. İlk önce ben bilgisayarımı sıfırlamıştım ve sıfırlamadan önce işletim sistemim Windows 11'di. Ama sonra tekrardan Windows 10 geçmeye karar verdim. Ancak Windows 11'de gayet Opera GX tarayıcıyı sorunsuz bir şekilde indirebiliyordum. Taki Windows 10 kurana kadar. Windows 10 kurduktan sonra Chrome,Brave,Firefox,Waterfox ve Opera gibi tarayıcıları kurdum çünkü onlar en çok işimi gören tarayıcılardı. Ve sıra Opera GX'e gelmişti. Onu indirmeye başladım ve başarılı bir şekilde kurulum dosyası inmişti. Ve o kurulum dosyasından Opera GX kurmam gerekiyordu. Ancak İndirme yüzdesi %0'da takılı kalıyordu. Saatlerce bekledim ancak hiç bir şey değişmedi. Ancak bu soruyu yazmadan önce bir kez daha baktım ve indirme işlemi askıya alındı gibi bir şey dedi. Önceki Windows 10'da Opera GX sorunsuz bir şekilde kurulabilirken şimdi kurulamıyor. Format attım ama buda işe yaramadı. Oyun için Opera GX kullanıyorum diyer tarayıcılar beni bu konuda sıkıntıya düşürüyor o sebepten başka tarayıcıda yapmak istemiyorum. Lütfen cevap verebilirmisiniz?