Opera Güncellendi

Bu konuyu okuyanlar

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Küçük ama sadık bir kullanıcı grubuna sahip olan Opera, 9.60 sürümünde hata düzeltmelerinin yanında birkaç yenilik de içeriyor. Uzun zamandır bahsi geçen ve eksikliği hissedilen, RSS/Atom beslemelerine abone olmadan önce önizleme göstermesi de bu yeniliklerden biri. Ayrıca, farklı bilgisayarlardaki tercihlerinizi senkronize etmeye yarayan Opera Link'in kapsamı genişletilmiş; artık kişisel arama motorları ve yazılan geçmiş öğeleri de eşitlemeye dahil edilenler arasında.

opera960.jpg

E-postadaki Yenilikler

Belirli e-posta gruplarını/adreslerini takip etmek veya görmezden gelmek de artık mümkün. Böylece size sürekli "Bu mesajı x kişiye gönder, sittin sene huzurla yaşa!" gibi ilgilenmediğiniz konularlda e-posta göndererek kutunuzu dolduranları kırmadan, rahatsız edilmekten bir nebze olsun kurtulabilirsiniz. Bir diğer yenilik de, e-postaların tamamını değil de bir kısmını getirerek tasarruf amaçlayan düşük bant genişliği modu.

İrili ufaklı onlarca değişikliğin listesini buradan görebilirsiniz.

Bilgi İçin: Opera
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
İlker kardeş, herhalde yazılanları okumuyorsun. Senin verdiğin dosya beta sürümüydü final değil. Verdiğin linkteki dosyayı kendim indirdim kurdum, final değil betaydı.

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben indirdim fakat o karede göstrerilen opera ile benimki hala farklı.. beta'nın görünümü ile aynı.. Bendemi sorun yoksa geneldemi böyle ?

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ben indirdim fakat o karede göstrerilen opera ile benimki hala farklı.. beta'nın görünümü ile aynı.. Bendemi sorun yoksa geneldemi böyle ?

Farklı olması normal. Görünüm olarak pek değişiklik yok zaten, o resimdeki de benim kullandığım tema.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Güncellendikçe güçleniyor. Bence yeni eklenen özellikler çok iyi oldu. Ben Opera'nın bütünleşik mail yöneticisini kullanmaktayım. Yeni güncellememiz hayırlı olsun.

Ek: Arkadaşlar Opera kullanıcıları grubu oluşturdum. Bu güncellemeyle bunu buradan duyurmak istiyorum. Opera'ya gönül verenler ve kullanmak isteyipte yardım almak isteyen herkes bu gruba davetlidir.

Gruba buradan dahil olabilirsiniz.

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Eve gideyim hemen al aşağı etcem :)))))))))

Son mesajlar