Opera Güncellendi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

snra

Profesör
Küçük ama sadık bir kullanıcı grubuna sahip olan Opera, 9.60 sürümünde hata düzeltmelerinin yanında birkaç yenilik de içeriyor. Uzun zamandır bahsi geçen ve eksikliği hissedilen, RSS/Atom beslemelerine abone olmadan önce önizleme göstermesi de bu yeniliklerden biri. Ayrıca, farklı bilgisayarlardaki tercihlerinizi senkronize etmeye yarayan Opera Link'in kapsamı genişletilmiş; artık kişisel arama motorları ve yazılan geçmiş öğeleri de eşitlemeye dahil edilenler arasında.E-postadaki Yenilikler


Belirli e-posta gruplarını/adreslerini takip etmek veya görmezden gelmek de artık mümkün. Böylece size sürekli "Bu mesajı x kişiye gönder, sittin sene huzurla yaşa!" gibi ilgilenmediğiniz konularlda e-posta göndererek kutunuzu dolduranları kırmadan, rahatsız edilmekten bir nebze olsun kurtulabilirsiniz. Bir diğer yenilik de, e-postaların tamamını değil de bir kısmını getirerek tasarruf amaçlayan düşük bant genişliği modu.


İrili ufaklı onlarca değişikliğin listesini buradan görebilirsiniz.

Bilgi İçin: Opera
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
İlker kardeş, herhalde yazılanları okumuyorsun. Senin verdiğin dosya beta sürümüydü final değil. Verdiğin linkteki dosyayı kendim indirdim kurdum, final değil betaydı.
 

gokhankayaci

Doçent
Ben indirdim fakat o karede göstrerilen opera ile benimki hala farklı.. beta'nın görünümü ile aynı.. Bendemi sorun yoksa geneldemi böyle ?
 

tonce

Profesör
Onursal Üye
Güncellendikçe güçleniyor. Bence yeni eklenen özellikler çok iyi oldu. Ben Opera'nın bütünleşik mail yöneticisini kullanmaktayım. Yeni güncellememiz hayırlı olsun.

Ek: Arkadaşlar Opera kullanıcıları grubu oluşturdum. Bu güncellemeyle bunu buradan duyurmak istiyorum. Opera'ya gönül verenler ve kullanmak isteyipte yardım almak isteyen herkes bu gruba davetlidir.

Gruba buradan dahil olabilirsiniz.
 

Son mesajlar

Üst