Öneri Online Sınav & Test Hazırlama Programı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

simulatewriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akademik camiada görev alan biri olarak uzun zamandır, kullanımı kolay ve beklentilerimi karşılayacak bir online sınav hazırlama programı arayışındaydım. Bu süreçte de pek çok kişinin farklı türde sorular hazırlayabileceği, detaylı raporlama sunan, kullanışlı arayüze sahip ve güvenlik önlemleri bulunan bir program arayışında olduğunu gördüm. Ve buldum! ? Keşfettiğim bu programı sizlerle de paylaşmak isterim: Testinvite . Sistem üzerinden birçok türde soruyu kolaylıkla hazırlayarak öğrencilere/ adaylara sunabiliyorsunuz ve sınav sürecinin yönetimi de oldukça detaylı düşünülmüş. Sınav sürecine ilişkin gerekli tüm ayarları kolayca yapabiliyor ve sınavda uygulayabiliyorsunuz. Hazırladığınız sınavı adaylara e-posta yoluyla iletebiliyor ve adayların sınav esnasındaki tüm aktivitelerini takip edebiliyorsunuz. Açıkçası ben deneyimimden memnun kaldım.

Soru hazırlama ve sınav oluşturma konusunda siz de bir arayıştaysanız Testinvite'a bakmanızı öneririm. ?:)

Bonus: Ayrıca bu program, hayat boyu öğrenci olanlar için de güzel bir imkân sunuyor ! ? Testinvite'ın kendini denemek isteyenlere yönelik ücretsiz erişime sunduğu deneme sınavları sayfasında bulunan dil seviye tespit sınavlarına, yetenek sınavlarına katılarak kişisel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz.

Umarım bu önerim hem adaylar/öğrenciler için hem de akademisyenler/yöneticiler için faydalı olmuştur. :)