Online menajerlik oyunu

Bu konuyu okuyanlar

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
menajerlik oyunu oynuyorsanız ve seviyorsanız birde internet üzerinden oynamayı deneyin...bunun için 3 tane adres vereceğim istediğinizde oynayabilirsiniz...

1. www.hattrick.org

bu oyun hakkında fazla bilgim yokk :$

2. http://www.managerzone.com/

bu oyunda 3d maçı izleyebiliyosunuz ama premium acaunt olmadan maç sırasında herhangi bir etkide bulunamıyorsunuz...
ayrıca bu sitede antreman seçenekleri daha teferruatlı istediğiniz oyuncuyu pas,frikik,kalecilik,dripling,orta,kısa pas...gibi her oyuncuyu özel olarak antremana sokabiliyosunuz...dahasını siz bulun artık :*

3. www.goalunited.org

bu oyunda maçı sadace anlatımda takip edbiliyosunuz...antreman programı daha basit...
ve oyu sanki fm yada cm oynuyormuşsunuz gibi bir his veriyor yani arayüz olarak daha basit bir tema kullanıyor görüntüsü daha hoşuma gidiyor...
bende bu yüzden burda oynamaya başladım ;D
ayrıca yakında V.1. yayınlanacak yeni versiyonda altyapı eklenecek her takıma :}

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hattricki turkiyeden 30 000 kusur dunya capinda da yaklasik 1 000 000 kisinin oynadigi en iyi online managerlik oyunudur ayrica yaklasik 150 den fazla da ulke wardir :)

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wwhirlwind dedi ki:
hattricki turkiyeden 30 000 kusur dunya capinda da yaklasik 1 000 000 kisinin oynadigi en iyi online managerlik oyunudur ayrica yaklasik 150 den fazla da ulke wardir :)

evet dediklerin doğrudur :)ama benim hattrick ten hala activision kodum gelmedi...neyse zaten gelmesin :) ben goalunitedi çok beğendim görüntü olarak çok hoşuma gidiyor...

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
eger bilgiler yanlissa yada eksik filan sa gelmez yada hotmail filansa vs... bide sira olayi war benimki 1 hafta kadar surmustu 2 hafta filan bekleyenler bile wardi bide hile filan olmasin diye mumkun oldugunca isi siki tutuyarlar bu arada goalunited in goruntuleri cok hos insallah zamanla hattrickte de olur zaten tek eksik gorsellik :)

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wwhirlwind dedi ki:
eger bilgiler yanlissa yada eksik filan sa gelmez yada hotmail filansa vs... bide sira olayi war benimki 1 hafta kadar surmustu 2 hafta filan bekleyenler bile wardi bide hile filan olmasin diye mumkun oldugunca isi siki tutuyarlar bu arada goalunited in goruntuleri cok hos insallah zamanla hattrickte de olur zaten tek eksik gorsellik :)

evet emailimi hotmail olark verdim zaten ilk aktivsyon koduda zor geldiydi...dediğin gibi takım bekliyorum şuan aşağı yukarı 4-5 gün oldu daha bekliyelim bakalım ne olacak...
goalunited ta gördüğüm tek eksik bence her oyuncuya ayrı ayrı antreman programı uygulanamaması...verdiğin her antreman programı tüm oyunculara gidiyo...ama belki böyle olması oyunu daha mı zorlaştırıyor yoksa kolaylaştırıyor henüz anlayamadım :* :)