Soru Oneplus 9 telefonu nasıl incelenir detaylı?

Bu konuyu okuyanlar

braveheard4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bir tane telefon satıcısından cep telefonu aldım markası OnePlus 9 bu telefonu detaylı bir şekilde incelemem lazım 6 gün sürem var bugünü saymazsak eğer 5 gün sürem var bu telefonu nasıl detaylı inceleyip test yapabilirim ? Telefoncu bir arıza veya sıkıntı çıkarsa telefonda değişim yapabilirim dedi bol bol incele telefonu dedi ben incelerim kendimce ama bu işin incelikleri neler yazılım konuları neler hiç bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim:)

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Arkadaşlar bir tane telefon satıcısından cep telefonu aldım markası OnePlus 9 bu telefonu detaylı bir şekilde incelemem lazım 6 gün sürem var bugünü saymazsak eğer 5 gün sürem var bu telefonu nasıl detaylı inceleyip test yapabilirim ? Telefoncu bir arıza veya sıkıntı çıkarsa telefonda değişim yapabilirim dedi bol bol incele telefonu dedi ben incelerim kendimce ama bu işin incelikleri neler yazılım konuları neler hiç bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim:)
1. IOS ve Android için tasarlanan ücretsiz TestM uygulaması, telefonunuzun dokunmatik ekranında, sesinde, kamerasında, sensörlerinde, ağ bağlantısı ve diğer donanımları kontrol etmek için indirebilirsiniz.
2. Ve Phone Check and Test uygulamasını indirerek bakabilirsiniz.

braveheard4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1. IOS ve Android için tasarlanan ücretsiz TestM uygulaması, telefonunuzun dokunmatik ekranında, sesinde, kamerasında, sensörlerinde, ağ bağlantısında ve diğer donanımları kontrol etmek için indirebilirsiniz.
2. Ve Phone Check and Test uygulamasını indirerek bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim :)