One UI 3 Sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

mobile guru
Yönetici
Moderatör
Aslında Destekleyen Ülkelerden Birinin Yazılımını Sıfırdan Telefona Kurup Yeni Bir Yabancı Samsung Members Hesabı İle Kayıt Olup Beta Sürecine Dahil Olabilirmiyiz Acaba?
Bilmem ki. Ama sanırım bulunduğun konum önemli. Öyle olsa yurtdışından gelen cihazlara kurulurdu.

grbzz

mobile guru
Yönetici
Moderatör
Beta 5 bugün itibari ile çıkmış. Son düzlüğe girildiği için herhangi bir yenilik yok. Sadece bugların çözümü ve sistem iyileştirmeleri.

grbzz

mobile guru
Yönetici
Moderatör
Samsung hız kesmeden devam ediyor. Beta 6 çıktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir detay daha geçeyim. Beta 6'nın açıklamasında Android 10'a dönüşün mümkün olmadığı yazıyor. Yani önümüzdeki günlerde dağıtım başlayabilir.

Screenshot_20201119-202727_Gallery.jpg

Son düzenleme:

Ekto02

Doçent
Samsung hız kesmeden devam ediyor. Beta 6 çıktı.

Bir detay daha geçeyim. Beta 6'nın açıklamasında Android 10'a dönüşün mümkün olmadığı yazıyor. Yani önümüzdeki günlerde dağıtım başlayabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 124831
Ben Şahsen Güncellemeden Korkuyorum Biraz Geçenki Haberden Sonra Böyle Oldu Bende Kısacası Güncelleme Çıksa Bile Ortalama 2 Ay Falan Güncellemeyi Düşünmüyorum Ve Android 10'a Neden Dönemiyoruz? Benim Bildiğim Android İOS Gibi Değil Bu Konuda İstediğimiz Sürüme İstediğimiz Gibi Dönebiliyoruz Diye Biliyorum?

grbzz

mobile guru
Yönetici
Moderatör
Ben Şahsen Güncellemeden Korkuyorum Biraz Geçenki Haberden Sonra Böyle Oldu Bende Kısacası Güncelleme Çıksa Bile Ortalama 2 Ay Falan Güncellemeyi Düşünmüyorum Ve Android 10'a Neden Dönemiyoruz? Benim Bildiğim Android İOS Gibi Değil Bu Konuda İstediğimiz Sürüme İstediğimiz Gibi Dönebiliyoruz Diye Biliyorum?
Aslında Android'te de mevcut. Sürüm düşürmek genellikle rom yolu ile yapılıyor. Mesela biz istesek bile şu an Android 9'a normal yollarla dönemeyiz. Burada bahsedilen şu an beta süreçten geri dönüş yapılamadığı.

CoderxL

Doçent
Samsung Note 5 Kac sene oldu kullandım sorunsuz ama Bir konudan Keyfımı Kacırması Hosuma gitmıyordu, Umarım One da bu sorun Ortadan Kalmıs olur.. Haberler ıcın Tesekurler..

yolcu35

Profesör
Cezalı
Samsung Note 5 Kac sene oldu kullandım sorunsuz ama Bir konudan Keyfımı Kacırması Hosuma gitmıyordu, Umarım One da bu sorun Ortadan Kalmıs olur.. Haberler ıcın Tesekurler..
Neydi di o konu?

Hakkını yediler S9'un... Gerçi bir roma bakar :)
Ben romdan da anlamıyorum ki.
Root yapınca netflix ile banka uygulamaları çalışmaya biliyormuş

Ekto02

Doçent
İnşallah. Pil sorununu çözerlerse de çok iyi olur, geri kalan mühim değil.
Pil sorununu Apple'In tasarımı bırakmaması gibi uzun zamandır çözemediler. Sanırım pil sorunun çözümü için daha uzun bir zaman var.

Ama gerçekten kalıcı ve sorunu tamamen kaldıran bir çözüm bulurlarsa Samsung eski şanına kavuşma yolunda bir adım daha atmış olur ve bu beni mutlu eder açıkaçsı.

SDN Son Haberler

Son mesajlar