Yardım oluru olmadığını anladığın o an

noktanokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben 1 haftadır buraya hergun ıcımı dokuyorum ama ne yaparsam yapayım olmuyor olmuyor fakat bende kafamda kurmadan yapamıyorum---

(arkadaşlar lisedeyim ortaokuldan berri tanıdıgım bır kız var eskiden konusuyorduk beraber okuldan falan beraber dönüyorduk ortaokulken şimdi lise oldum yine arkadaş arkadaş ilerliyor 9. sınıf yazı 10. sınıfta istenmeyen şeyler oldu kıza baya doldurdular beni bildiğin kıza düşman olacaktım işte sürekli bunlar kız hakkında konusuyor bende konustum allah benı kahretsın cok pısmanım bunlar tek tek mesajları kırpıp kıza atmışlar kızla küstük ama ben aslında ona hep değer veriyordum ama sanki ona hiç değer vermeyen önmsemeyen biriymişim gibi lanse ettiler şimdi alan seçtik şansa bak yine aynı sınıftayız şimdi biraz konuşmaya başladık ben rahatsız olmasın diye kızı dürtmüyorum bile ama (eski arkadaş olduğumuz için arkadaşlarımızın çoğu ortak ama arkadaşlarda kızı öyle önemli biri olarak görmüyor kız gibi görmüyorlar bunlar her gün farklı kız çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren tipler) neyse teneffüslerde kızı öpüyorlar sarılıyorlar falan kafayı yiyorum ulan diyorum ben ne düşünüyorum bunlar ne yapıyor bildiğin hayallerimi yaşıyorlar diyorum içimden ama bir şey yapamıyorum çünkü bunlar ben bir kızla konuşursam hemen oo aa soytarı ucube hareketler ama kendileri konuşunca sıkıntı yok bunlardan kurtulamiyorumda içimi dökmek istedim kıza değer veriyorum ama ona biraz yaklaşsam hemen aşık mı oldun laa falan 19 kişiye gidiyor 1 dakikada kız bu yüzden üzülür diye konuşmuyorumda ama konusmayincada ben üzülüyorum neyse arkadaşlar içimi dökmek istedim onunla olan bağımızı çok özledim)

--
işte olay bu arkadaşlar olay ama bu işin gerçekten oluru olmadıgını bugun anladım kızın hayatı gayet güzel ilerliyor hiçbir şey yapmamaya karar verdim bugun denedım yanına gıdecegım hemen sözde arkadaşım neyse hemen damlıyor bır konusturmuyor ve bilerek yapıyor eskiden yakın oldugumuzu bılıyor yemın edeım bılerek ne zaman gitsem atlıyor araya giriyor bunla mı ugrasacagım hergun hergun dedım çok sey oldum yanı silip atmak istiyorum ama olmuyor işte öyle ama bu olay bitti içimi dökmek istedim iyi forumlar