Ölüm derecesinde şiddet görüyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademekrembostan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
20 yaşında biri olarak bunları görmek veya yaşamak tam bir korkunçluk artık. Yıllardır yani 4-5 sene bu abim olacak hay*rsızdan sürekli neredeyse her gün ölüm derecesinde psikolojik şiddete uğruyorum. Beni resmen ağır bir şekilde eritti ruhumu öldürdü. O anneme babama da yazıklar olsun gerçekten. Yıllardır onlara söylüyorum bunu hep şikayet ediyorum onlara ama ne hikmetse onlardan azar yiyorum şaka değil gerçek. Bana evde hapis hayatı yaşatıyor hayatım hapisten bile beter oldu. Okulu da bırakmıştım okulda da zorbalıklar gördüm dalga gecildim sürekli bende dayanamadım açığa geçtim son sınıfım. O kadar iş ilanları vardı bana göre birkaç tane bulmuştum başvurmuştum onlara ama gidemedim o şerefs*z evde hapis hayati yaşatıyor bana. Evde rahat rahat tuvalete bile gidemiyorum artık. Bunları karakola bile anlatamam adamlar bana deli derler o derece. Ben tepki veriyorum hicbiseyden anlamiyor ama o yapiyor hep etkileniyorum onun şiddetinden. Bu anneme babama gerçekten yazıklar olsun başka da bişey demiyorum. Evde bayağı bi masum numarası yapıyor ondan böyle bi tarafları kalkmış şerefs*zin. Elimde sadece 45 lira var. Manisada oturuyorum anca izmire kacabilirim bu parayla ama gerisini nasıl halledicem kalacak yer iş falan? İş bulurum ama kalacak bir evim falan olması lazım. Napacagimi bilemiyorum ya ?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,777
Polis napabilir ki en fazla? Sanki kalacak yer ayarlicaklar. O beni hapse atmaya çalışıyor zaten onun da ifadesini alırlar polisleri galeyana getirip bu sefer beni hapse atarlar
Bu yazdıklarınızın aynısını söyler iseniz mahkeme kararı ile uzaklaştırılır abiniz sizden.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kardeşler arasında kıskançlık olur öyle birşeydir.

ademekrembostan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
Bu yazdıklarınızın aynısını söyler iseniz mahkeme kararı ile uzaklaştırılır abiniz sizden.
Akrabalarım bile bana karşı ailem de ama benim bir tane bile sahidim olmicak mahkemede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşler arasında kıskançlık olur öyle birşeydir.
Oyle zaten kıskançlığı var bana karşı.

ademekrembostan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
Ölüm derecesinde şiddet görüyor iseniz vücudunuzdaki izleri göstererek darp raporu alırsın ve uzaklaştırma kararını da verirler.
İntihara kadar surukleyecek şekilde dedim ben bana fiziksel şiddet uyguluyor demedim yukarda. Ama onun yüzünden aşırı zayıfladım

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,581
Yapman gereken tek şey kolluk kuvvetlerine konu hakkında bilgi vermek ve devlete sığınmak.

Ne yapabilir ki? demişsin. Ara, gör.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...