Soru Okulumuzda korona var !

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Merhabalar arkadaşlar 2 haftadır müdür gelip söylüyor şuana kadar 15 kişi falan korona tutmuş ve bugünde 2 kişi daha korona oldu. Bu durumda okulla gitmem zorunlu mu ?
Nerdeyse hergün korona çıkıyor okulda.

litches

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar arkadaşlar 2 haftadır müdür gelip söylüyor şuana kadar 15 kişi falan korona tutmuş ve bugünde 2 kişi daha korona oldu. Bu durumda okulla gitmem zorunlu mu ?
Nerdeyse hergün korona çıkıyor okulda.
Maalesef bizde de öyle, eğer ki bir sınıfta en az 2 kişi korona olursa sınıf karantina altına alınıyor ki bu aşırı saçma tek bir kişi bile tüm sınıfa virüsü yayabilir, bence okul zorunlu tutulmamalı nede olsa korona o kadar da azalmadı dün vaka sayısı 26.398'idi.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Geçmiş olsun kanka inşallah olmazsınız veliler arasın baskı yapın okullar kapansın. Hep bu okullar kapalı diye şikayet edenler yüzünden okula gidiyoruz inşallah kapanır

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Geçmiş olsun kanka inşallah olmazsınız veliler arasın baskı yapın okullar kapansın. Hep bu okullar kapalı diye şikayet edenler yüzünden okula gidiyoruz inşallah kapanır
Ya annem aslım hastası zaten kardeşim yeni beyin ameliyatti oldu. Moralim sıfır.
Ne yapacağımı bilmiyorum ?
Umarım okullar kapatılır.

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Ya annem aslım hastası zaten kardeşim yeni beyin ameliyatti oldu. Moralim sıfır.
Ne yapacağımı bilmiyorum ?
Umarım okullar kapatılır.
Beyin ameliyatı ile koronanın uzaktan yakından alakası yok.Annen astım hastasıymış sanırım.Annen aşısını olursa onun için iyi olur.Okul Ülkenin seviyesi için önemli bir şey.Devam etmeli.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Hayat bu kardeş napcaksin... Sen moralini bozunca bir şey değişmiyor maalesef moralini bozma. Umarım her şey çok güzel olur

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Beyin ameliyatı ile koronanın uzaktan yakından alakası yok.Annen astım hastasıymış sanırım.Annen aşısını olursa onun için iyi olur.Okul Ülkenin seviyesi için önemli bir şey.Devam etmeli.
Umarım kapatılır yoksa çoğumuz korona tutacağız.