Yardım pansiyonda tehtit altındayım

Bu konuyu okuyanlar

kastamonuayusu037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Selamın Aleyküm dostlar benim başım okulda belada içimi dökmek ve öneri almak istiyorum

bildiğiniz gibi okulların açılması 1 aydan fazla oldu ve yaklaşık 3 hafta falan önce bende hemen(lise1deyim) yaramazlığa başladım normalde böyle biri değildim lakin o anın gafletinemi geldim ne oldum bilmiyorum pansiyonda hamam kurulmuş 3-4 kişide fotoğraf falan çekip baskın yapmış araya katıldım ama nedense pansiyon müdürü birtek beni video çekti biliyor hemen hemende hiçbirşeyde çekemedim zaten neyse o konuda bir şikayet vs yok o konu öyle kapandı ama sözlü olarak bir uyarı yedim ayrıca orta okuldan tanıdığım şerefsizin biri olan bir çocuk ne hikmetse pansiyonda aynı odada benim üst ranzamda kalıyor bende pansiyondan şimdi geldim (neyse) 1 aydır huzur vermiyor ağlama raddesini çoktan geçtim esasında istesem 1 dakikada yok ederim o çocuğu lakin 10. ve 11. sınıflar tamamen ona çalışıyor benimde 11den 1-2 12den 1-2 9. sınıflardan ise 10-15 tane kavga var desem hemen gelecek akrabalarım arkadaşlarım ve hemşerilerim var istesem hemen yok edebilirim onu lakin bu arkadaşların %90ı okulda %10 ise pansiyonda yetersiz çünkü kimi zamanda tehtit etmeye 10-15-20 kişi geliyorlar benim 2-3 arkadaşım ne yapsın ki? ayrıca o şerefsizle karşılıklı olarak birbirimizin dolaplarını patlattık tabi ben aldıklarımın parasını ödedim oda 12. sınıftaki abilerime vermiş(helal olsun hepsine) neyse bir kavga durumunda buda bana 2. uyarı olur bu arada hocalarla çok iyi aram var hocalar bu olayları bilmiyor lakin sınıf öğretmenime dedikten sonra çok birşey dememesine rağmen diyer hocalar buna çok sinirlendi ve arkamda durdular lakin pansiyon görevlileri(yemekhane görevlisinden temizlikçisine dahil) bu şerefsizlerin akrabası ve bana karşılar müdür yardımcılarıda öyle ayrıca sınıfta sını başkanı olmam ve müdür yardımcılarıyla sürekli görüşüyor olmamda ayrı bir sorun lakin 12. sınıftan bir abinin dediğine göre uyarı kınama uzaklaştırma suçları alırsam kağıda geçer lakin sicile geçmez eğer adam akıllı durursanda yıl sonu silinir demişti ayrıca pansiyon müdürü tüm oda değiştirme taleplerimi reddetti ve eğer bir kavga çıkarsa ve pansiyondan atılmassam direk odalar değişecek.

şu anda bir kavga çıkmadı ama ben geçmişi yazdım

şimdi bir kavga başlatıp bu çocuğu yamultabilirim lakin bundan en az hasarla nasıl kurtulabilirim?

hocalar ve müdür yardımcıları birşey yapamadı arkamda taş gibi bir mafya ordusu var lakin bu pansiyon için pek geçerli değil şimdi ben bunu pansiyondamı döveyim(sürekli uyardığım için haklı olurum) yada dışarda sıkıştırıp 20 kişi o ve arkadaşlarının bir kısmını sıkıştırarak dövüp ayrıca yanlış dolaşan tüm arkadaşlarınıda guruplar halinde temizleyeyim mi? ne yapmamı önerirsiniz?

sakın hocayla konuş demeyin 1 aydan beri fayda etmedi amacım pansiyondan atılmadan bana düşman olan herkesi süpürmek ailemde bu konunun farkında ve tam destek biliyorlar(dolap patlatma ve hamam hariç ama hamam olayında şikayet gelmemesi kimsenin elinde delil olmaması ve o çocuklada alakası olmadığı için herhangi bir davada sorun olmaz diye düşünüyorum dolapları patlatmakta karşılıklı olduğu ve şahitlerim olduğu için bunuda atlatırım gibi geliyor)

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
nerede okuyorsun kardeşim sen ? bullworth academy demi okuyorsun