Okuldaki aşağılanmaya dayanamadı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Katılım
29 Haziran 2007
Mesajlar
64,457
Reaksiyon puanı
519
Puanları
0
İngiltere'de okulundaki öğrenciler tarafından sürekli rahatsız edildiği söylenen 12 yaşındaki kız babasının kollarında can verdi.

gp_776719.jpg


Okuldaki diğer öğrenciler tarafından sürekli acımasızca aşağılanan Holly Stuckey'nin kalbi buna dayanmadı.

Yaşadıklarını ailesinden gizleyen Holly, okuldaki ikinci yılına başlayalı birkaç gün olmuşken göğüs ağrısı ve nefes daralması şikayetiyle eve geldi. 42 yaşındaki baba Clive daha sonra kızının sakladığı ve yaşadıklarını anlatan mektupları buldu. Küçük kız mektuplarda "Bana yaptıklarından dolayı onlardan nefret ediyorum. Beni mahvettiler. Bir hiç gibi hissediyorum" diye yazmıştı. Acılı baba, yaşadıklarının kızının kalbini kırdığını ve kalp sağlığını etkilediğini düşünüyor. Clive, "Kızım kollarımda can verdi. Bu bir annenin ve babanın yaşayabileceği en kötü şey. Annesi ve ben kızımızı kaybetmekten daha büyük bir acı yaşayamayız" diye konuştu.

Holly'nin ölümünden birkaç hafta önce kendisinden onu başka bir yere götürmesini istediğini söyleyen Clive, "Yaşadığı acıları keşfetmemizden hemen sonra öldü. Bu aşağılanmalar ve zorbalıklar onun hayatını cehenneme çevirdi. Okuldaki çocuklar, cinsel eğitim konusunda fazla bilgisi olmadığı için ona lezbiyen demeye başlamışlar" diye konuştu. Baba, 13 öğrencinin isimlerini polise verdi. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, ilk otopsi raporunda kesin ölüm nedeni anlaşılamadı. Clive ve eşi Lee'nin kızlarının kesin ölüm nedenini anlamalarının üç ay sürebileceği belirtiliyor.

Holly'nin astımı olduğu kaydedilirken bunun ölüm sebebi olmadığı düşünülüyor. Acılı baba, okulla da sorunla ilgili olarak görüşecek.

(YAŞAM / GAZETEPORT)
 

hüzün_

Dekan
Emektar
Katılım
14 Nisan 2010
Mesajlar
8,745
Reaksiyon puanı
478
Puanları
83
Yaş
33
Allah sabır versin
 

mr_rain

Guru
Katılım
9 Temmuz 2008
Mesajlar
23,959
Reaksiyon puanı
440
Puanları
83
Allah, evlat acısı yaşatmasın kimseye...
 
Üst