Oks 2008

Bu konuyu okuyanlar

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türk eğitim sisteminin mecburiyetlerinden biri olan ortaöğretim kurumları öğrenci seçme ve yerleştirme sınavı, bugün son kez uygulanmış oldu.
Bilindiği üzere artık yeni sistem uygulanacak. Bu sistemin ne kadar uygulanabilir ve sağlıklı olacağı da meçhul. her neyse lafı uzatmayayım, sınava giren tüm öğrencilere geçmiş olsun.

sınav soruları ve cevap anahtarını online olarak görmek için tıklayın

[flash=700,1000]http://paleokastro.googlepages.com/2008.swf[/flash]​

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
oks'yi brokoli çok oldu .. :) nerdeeee eski girdiğimiz Lgs'ler ..

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
RadoN dedi ki:
muhahahah brokoli ha süpersin radon....
Lgs den zamanında 79 net yapmıştım da anadolu lisesne girmiştin.o zaman benim mezun olduğum lise ankarada 4.üydü

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ben de aldım gazeteden bugün Ö'ye hazırlanmama rağmen çözecem :D BAkalım fen yapamam ama olsun :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
corpuscallosum dedi ki:
RadoN dedi ki:
muhahahah brokoli ha süpersin radon....
Lgs den zamanında 79 net yapmıştım da anadolu lisesne girmiştin.o zaman benim mezun olduğum lise ankarada 4.üydü

bende 89 net yapmıstım ama aydın fen e giremeyince bende anadolu lisesinde okumustum o yıl önkayıtlarda tamamlanınca türkiyede en yüksek puanla kapatan aydın fen olmustu hey gidi günler hey bak simdi lise bile bitti zaman akıp gidiyor...

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
şimdi de biz sbs. tam 14 gün var :(

ayvayıu yedik ayvayı da değil ya**aa yedik

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben soruları zaten pazar günü saat 10:00 de gördüm ;D
80 netim var yani; VEFA ANADOLU LİSESİ' ni kazandım ve çoooooooooooookkkk mutluyum

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
gizem durmaz dedi ki:
80 netim var yani; VEFA ANADOLU LİSESİ' ni kazandım ve çoooooooooooookkkk mutluyum

ne kadar çbk? bu kadar emin olabiliyosun :) neyse hayırlı olsun..

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
buraqq dedi ki:
şimdi de biz sbs. tam 14 gün var :(

ayvayıu yedik ayvayı da değil ya**aa yedik
Bu kafayla gidersende biraz zor senin başarılı olman.

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çünkü üstünde yaptım haklısın emin olmamak gerek ama ben inanıyorum

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gizem durmaz dedi ki:

80 netle vefayı kazancagını düşünüosan boşuna umutlanma bence :) 80 Netle anca şehreminiye gidersin çünkü taban netler geçen seneye göre 5-6 net artcak mesela İstanbul Lisesi geçen sene 90 la almışdı bu sene 96 olcak

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
elinde kılavuzu olan var mı? bi bakarmısınz ankara keçiören fethiye kemal mumcu anadolu lisesi kaç puanla almış en son

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
corpuscallosum dedi ki:
elinde kılavuzu olan var mı? bi bakarmısınz ankara keçiören fethiye kemal mumcu anadolu lisesi kaç puanla almış en son

403 puanla almış bu sene 420 - 425 olur

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
kaç üzernden bu 500 müydü ki? çokkk saol ben o okuldan mezun oldum da merake ttm işte

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben 7.sınıfım OKS sorularına baktım çoook kolaymış hele matematik hepsinden kolaymış

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Duyduğuma göre bu sene sorular basitmiş full çeken çokmuş. Anlayacağınız öyle hemen şurayı kazandım diye heveslenmeyin.

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fati[H dedi ki:
eaT]
gizem durmaz dedi ki:

80 netle vefayı kazancagını düşünüosan boşuna umutlanma bence :) 80 Netle anca şehreminiye gidersin çünkü taban netler geçen seneye göre 5-6 net artcak mesela İstanbul Lisesi geçen sene 90 la almışdı bu sene 96 olcak

En az 80 net benim, hatırlayamadıklarımı yanlış olarak saydım 2. tercihle de olsa giricem oraya

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gizem durmaz dedi ki:
Fati[H dedi ki:
eaT]
gizem durmaz dedi ki:

En az 80 net benim, hatırlayamadıklarımı yanlış olarak saydım 2. tercihle de olsa giricem oraya

Bişe diyyimmi ? 85 le bile girilmicek vefaya ama netin 80 diploman 5.00 sa BELKİ girebilrisn. AYRICA 2.TERCİH OLMICAK !

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ya neden moral bozuyorsunuz giremiyecekse giremez üstüne basa basa söylemenize gerek yok

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dost acı söylermiş. :)
bu sene sorular arasında fazla seçici soru olmaması puanları fazlasıyla etkileyecek sanırım.

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet.Hemde küçük bir hata yapınca bir çok kişi seni geçiyor.

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fati[H dedi ki:
eaT]
gizem durmaz dedi ki:
Fati[H dedi ki:
eaT]
gizem durmaz dedi ki:

Bişe diyyimmi ? 85 le bile girilmicek vefaya ama netin 80 diploman 5.00 sa BELKİ girebilrisn. AYRICA 2.TERCİH OLMICAK !

Evet diploma notum 5, okul 3. süyüm %( Ama dediklerine bakılırsa biraz zor :L 2. tercih konusuna gelince kimileri var kimileri yok diyor ;)