Öğretmen Dayağı Yediniz mi?

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dayak bizim zamanımızda sıradan olaydı.Hatta saçım uzun diye bile dayak yediğimiz olurdu.Şimdi bakıyorum, şimdi ki saçların yanında bizim saçlarımız kel gibi bişeydi.Boşu boşuna o kadar dayağı yedik.
Birşey dikkatimi çekti, bir çok öğrenci de,nerdeyse kendilerine dayak atmaya çalışan hocaları dövmüş kendileri hiç dayak yememişler de, bu bana askerlikte dayak yemedim diyenleri hatırlattı. :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
normal hacalardan dayak yedim de psikopat hacadan hiç dayak yemedim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Okulun son günüydü yaz tatiline girecektik... Bi sebeple okulumuzun müdüru bana bi tokat çaktı gözümün önünde yıldızlar geçmeye başladı... sonra karneyi elime verdiler hadi tatile dediler.... O günü hala unutamıyorum...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Koşarken kapıya çarptım diye müdür bi tokat atmıştı hiç unutamam ... Çarptırysam çarptım yani niye vuruyorsa :).Şimdi onu yapmaya çalışsın ,zaten bi yerde görsem napacağımı biliyorum :D

Reaksiyon puanı
188
en son orta okuldayken koridorda ıslık çaldık diye arkadaşlarla sıra dayağı yemiştim :D ne günlerdi yaa :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
İlk okulda hiç suçum yokken yani üstüme kalan bir olay yüzünden Türkçe öğretmenimden baya tokat yemiştim.Öğretmenim sizle bir gün görüşeceğiz diye söylenince 2 tokat daha yedim.Bir kaç önce tesadüf eseri öğretmenimi görüp görüştük.:D.Benim sikletim öğretmenin sikletini baya aşmış.Aramızda 20-30 santim boy farkı oluşmuş.Kiloyu hiç söylemiyorum.Tabiki hiç bişiy yapmadım.Ama aklımdan geçmedi değil.:biggrin:

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ettik vallahi :D milletin kafasını s**miştik :D

bende bu yıldızlı ** oto sansürü anlamıyorum yani arkasındaki harfleri yerine koymak zor değil, okurken "see yıldız yıldız miştik" diye de okuyan yoktur heralde :) bence hiç yazmasak daha iyi böle kelimeler.

Reaksiyon puanı
188
bende bu yıldızlı ** oto sansürü anlamıyorum yani arkasındaki harfleri yerine koymak zor değil, okurken "see yıldız yıldız miştik" diye de okuyan yoktur heralde :) bence hiç yazmasak daha iyi böle kelimeler.

yok onu ben sansürledim :D durumu en güzel o kelime anlatır da ondan öyle dedim :mrgreen:

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
anladım :) "kafa ütülemek" diye bi tabir vardı eskiden oda anlatır bence durumu ;)
ii geceler Allah rahtlık versin.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
5.sınıfta sınıf hocamız psikopattı.İş eğitini dersinde bizlere tahta cetvel yaptırdı.Bizde büyük bi özenle cetvelleri yaptık ve sınıfa koyduk.İlerleyen günlerde o cetveller ellerimizde kırıldı :)

Reaksiyon puanı
4
Ben de lise yıllarında bir hocamdan tokat yemiştim. Sonrasında hocanın yanına tek gidip yarın okuldamısın diye sordum. Hoca neden soruyorsun dedi merak dedim ve hafifçe güldüm. :devil: O sorunun ardından hoca tam 1 hafta okula gelmedi. :D

Ne Dedin ki :)

---------- saat 01:17 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:00 eklenmişti ----------

Ben Değil Ama Size Bir Arkadaşımı Anlatayım...

Bizde Ahmet Diye Bi Çocuk Vardı. Çocuk 2 Derste 1 Dayak Yerdi. Kesmiyodu Çocuğu. Hocam Daha Fazla Vurun Diyordu Salak.

Bi Keresinde Kafasını Deldi Gene Dayak Yedi :)

Onur Diye Bi Arkadaş Vardı İlkokulda Kendini Mafya Zannederdi. Hoca Buna Bağırdı. Bu Bi Gerildi Hocaya Güm!!! Vurdu. Ondan Sonra Topuk :)

mcaner23

Asistan
Reaksiyon puanı
2
daha ilkokuldaydım öğretmen zilinden sonra bahçeye su içmeye çıkmıstım :) .suyumu içtim tam bahce kapısından girecektim bir de baktım ki erkek bir öğretmenimiz kapıda milleti sıraya dizmiş ve sırası gelene şaak! diye tokadı vuruyor.öğretmen dayagını o zaman yedim.

Ferrycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkes 1-2 tanemi yedi yahu :S Ben dayak manyağı olmuştum :D İlk okul öğretmenimiz döverdi. İlk okul bitti ortaokula geçtik. Birşey oldumu gene ilk öğretim hocamız döverdi :D Bizim salak arkadaşlar babası marangoz diye hocaya özel sopa yapardı. Onla dayak yerdik :D

Gökhan Alkan

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Dayak yemeden bitirenler varmıdır acaba ya ben onu merak ediyorum? Kendim epeyce bi haşere öğrencilerden birisi olduğum için okul hayatımda gurur yaparım ben şimdi :)

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1. Sınıfta babam öldükten sonra hoca benı hergun döver oldu, 15 tatilde de hoca öldü, O günden sonra da hiç dayak yemedım.

lostsailor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ortaokul 2. sınıfta sadece fen bilgisi hocasının ters tarfaına geldim sadece ondan 1 tokat yedim o kadra

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arka sıradakine kopya verdiğim için matematik öğretmeni tahtaya kaldırıp 2 tokat atmıştı:thumbup:

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İlkokul'da sadece kulağımı çekmişti oğretmenim. Orta okulda ise bir resim öğretmenimiz vardı, lakabı "Kaytan Rıza" idi. Avuç içine cetvelle şaplak atardı.
Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben trabzonluyum bilince gibi lehcede var bişeyler:D konuştuğum gibide yazınca ipler koptu tabi hoca bana ben hocaya saldırdım:D:D biraz abarttım galiba tek taraflıydı bu saldırı karşıdan bana doğru:D:D

saydin77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yemez olurmuyuz

benim elime vurduğunda sopa kırılmıştı

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Babadan, hocadan, kocadan (kadınlar için), komutandan (erkekler için) dayak yemek gelenek olmuş sanırım. Eğitim de her türden şiddet kullanımına karşıyım. Peki diyeceksiniz başta okullarda gördüğümüz bu serseriliklerin, bu ahlaksızlıkların nasıl önüne geçeceğiz ? Bu konuda okul yönetimi öğrencilerin ailesi ve sosyal yardım uzmanlarıyla sürekli iş birliği içerisinde olmalı. Sorunlu öğrencilerle sınıf öğretmenleri özel olarak ilgilenmeli. Aileler ise öğretmenlerin ve sosyal yardım uzmanlarının önerileri doğrultusunda çocuğunu sıkı sıkıya takip etmeli, onu saptığı yanlış yoldan kurtarmaya çalışmalı. Bunun başka çıkar yolu yok. Okullar sadece pozitif bilimlerin öğretildiği beton binalar olmaktan çıkarılmalı. Aksi halde günümüz gençlerinin içerisine düştüğü manevi boşluğun, geleceğin Türkiye'sinden oluşturacağı tahribatı kimse onaramaz.