'Oğlum Beni Öldürmeye Çalıştı'

alperkaan41

Profesör
Reaksiyon puanı
0
'OĞLUM BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI'

Banker Kastelli' Olarak Tanınan İşadamı Abidin Cevher Özden'in İntihar Etmeden 5 Gün Önce Kadıköy'de Oturan Oğlu Ahmet Deha Özden Hakkında Şikayette Bulunduğu Öğrenildi.

'Banker Kastelli' olarak tanınan işadamı Abidin Cevher Özden’in intihar etmeden 5 gün önce Kadıköy’de oturan oğlu Ahmet Deha Özden hakkında, “Tehdit, mala zarar verme, küfür, hakaret ve öldürmeye teşebbüs” iddiası ile Şişli Adliyesi'ne şikayette bulunduğu öğrenildi.

BANKER KASTELLİ'NİN FOTOĞRAFLARI

Hayati tehlikesi olduğunu belirterek, tedbir alınmasını ve oğlu hakkında kamu davası açılmasını isteyen Kastelli, dilekçesinde yaşadıklarını şöyle anlatmış: "Oğlum Ahmet Deha Özden 27 Mayıs Salı saat 20.00 sıralarında elinde votka ve viski şişeleri ile Teşvikiye Abdi İpekçi caddesi’ndeki evimize geldi. “O…. Çocuğu” ve “İ..” diye küfür etti. Eline geçirdiği vazo ve kül tablolarını bana fırlattı. Daha sonra beni 4’üncü kattaki evden aşağı atmaya çalıştı. Elinden zor kurtuldum. evde bulunan eşyaları, kapıları ve çerçeveleri dağıttı. Psikolojik rahatsızlığı olan kardeşi Ali Korkut Özden’i Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırmak için ambulans istedi. Amacı, onu benden ayırmaktı"

Abidin Cevher Özden, daha sonra Harbiye Polis Merkezi'nde verdiği ifadesinde şikayetinden vazgeçmiş.

Kaynak:http://www.haberler.com/oglum-beni-oldurmeye-calisti-haberi/