Office Live Chrome'da çalışmıyor.

yaramazca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl mantıktır anlayamadım. IE6 da calısıyor Chrome'da çalışmıyor. Ben sadece ve sadece Chrome kullanıyordum ne olacak şimdi? Bu düpedüz çifte standart. Bu yolda devam et MS. Sonun inşallah hayır olur.

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Demek sadece koyunlarına bu hizmeti sunuyor :)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Bu nasıl mantıktır anlayamadım. IE6 da calısıyor Chrome'da çalışmıyor. Ben sadece ve sadece Chrome kullanıyordum ne olacak şimdi? Bu düpedüz çifte standart. Bu yolda devam et MS. Sonun inşallah hayır olur.

laf olsun diye yazmışsın işte google i çok seviyorsun google chrome kullanıyorsun git ozaman google office kullan neden illa microsoft ofisi chrome ile kullanacam diye inat ediyorsun ki ayrıca bekle birkaç ay oda olur saçmalamanın manası yok yani. sizin derdiniz üzüm yemek değil ki bağcıyı dövmek

yaramazca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laf olsun diye yazmışsın işte google i çok seviyorsun google chrome kullanıyorsun git ozaman google office kullan neden illa microsoft ofisi chrome ile kullanacam diye inat ediyorsun ki ayrıca bekle birkaç ay oda olur saçmalamanın manası yok yani. sizin derdiniz üzüm yemek değil ki bağcıyı dövmek

Evet laf olsun diye yazıyorum. Methini duydum ve ve deneyeyim dedim. Bununla karşılaştım bir dahah da denemem. Nefretimde daha fazla arttı. Oluru falam bırak bu resmen bitirme politiikası ama kimin bitecegi boyle yaparak şimdiden belli olmuş zaten. Gmail'de google istese ie ye kapatamaz mı bal gibi de kapatır.

Ayrıca birkaç ay diyorsun ama bunu ie6 ya uyarlamak yıllarını almıştır bence. FF de çalışan şey pekala chrome da da calışır. Ama işlerine gelmiyor. Seninde işine gelmiyor ki hala bunun doğru oldugunu savunup kendini avutuyorsun.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
firefox internet explorer opera chrome hepsi ayrı ayrı java script motoru kullanıyor bu yüzden hepsine aynı anda optimize edilmesi ve hatasız çalışması bir anda olacak şey değil o yuzden adım adım yapılır, safari ve chrome java script motorundan ziyade render motoru bile farklı webkit kullanıyor sorun burda microsoft chrome a uyuz oluyor diye böyle bir servisi engellemez bu microsoft un yapacağı en son şey 2 ürünü satamadığı yere en azından 1 ürün satar

yaramazca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaramaz o çakma sistemin orjinalini https://docs.google.com/ adresinde bulabilirsin. Tarayıcı seçmez. Uzun süredir kullanıyorum çokta iyidir.

Evet bu daha güzel. Kullanıyorum. Tarayıcı farklılıkları nedeniyleymiş. Bu neden tarayıcı farklılıkları nedeniyle ie'leri kabul etmemezlik yapmıyor. Düzeltsinler o zaman hemen. Bak millet yapmış.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Google da böyle şeyler yapmıyor değil. Mesela internet exp.'da hep köşe Chrome indirin falan yazıyormuş. (Benim yok!)

Bir de bir ara bir arkadaş burda demişti "Gmail'i daha hızlı kullanmak için firefox kulanın"

Bunlar da kulaktan dolma oldu ama Microsoft'un yaptığı tekelcilikten başka da bir şey değil.

Bence hiçbir ürününü kullanmamak lazım. Reactos da biraz iyi olsun kullanımı biraz daha iner.

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Boş konuşuyorsun HapS. İşinize gelmeyince hakaret etme hakkını kim veriyor sana? Çocuksan ona göre davranalım.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
çakma demek hakaret mi ? sizin çakma yorumlarınız sadece microsoft a b*k atma amaçlı başka bir hedefi yok