Ödüllü Anket: WinFast TVPro 1680 sizin olabilir mi? Tek soru, kolay cevap!

Leadtek Winfast TVPro 1680 TV Box'a aşağıdaki cihazlardan hangisi ile bağlanılır?

• Kullanılan toplam oy
    657

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Yorum derken sanırım ürün hakkında ki görüşler kastediliyordu. :)

Ben eskiden beri bu tarz işlevsel aygıtları severim.Elimizde ki cihazlardan daha fazla faydalanmamızı sağlarlar çünkü.

ktohan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Katılan sayısı arttıkça her bireyin kazanma şansı azalır:biggrin: Şansınızı azalttım diye kızmayın:D
Daha önce Amd Ati HD 4830 kazanmıştım:biggrin:
Maşallah kart canavar gibi:biggrin: nazar değmeyin hee bu sene şanslıyım belki bu da bana çıkar belli mi olur:biggrin: ama dileğim ihtiyacı olana çıkması ben de hepsi diyorum.Herkese bol şanslar

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Konu bugün açılmış tavan yapmış. promosyon hedefine ulaştı sanırım. Ama ankete katılanların çoğu cik. Belki bana çıkar diye kayıt olmuş. yarın uçar gider. İnş. forumun daimi üyelerinden birine çıkar... Benim var, bana çıkmasa da olur :)

masks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım bu alet baya bi özellikli. Bende Hepsi Dedim Bir Süredir Takip Ediyordum bu Aleti. Aşağı Yukarı Özelliklerinin Çoğunu Biliyorum.
Şans Belki Bana Çıkar:)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Oldukça sağlam bir alet anlaşılan,her şeye bağlanıyor maşallah. Neden olmasın ki ?:huh::clover:

nadir_89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürün incelemesne baarak hepsi ddim böyle bir alete ihtiyacım vardı kazanırsam güzel olacak

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken bir yandanda tv izlemek güzel olur aslında güzel bir tv kartı kime çıkarsa tadını çıkarsın :D

AliA

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Tüh! Benim olamayacak bu ödül. :D

tanju@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3.5mm Stereo girişi (Harici cihazların ses girişi için)
RF veya Kablo TV Girişi
3.5mm Stereo çıkış (Hoparlör çıkışı için)
3.5mm Stereo giriş (PC den gelen ses için)
Video Girişi 1: 9 pin mini DIN (Ekran kartından gelen görüntü için, kablo kutu içeriğine dahil değildir)
Video Girişi 2: 4 pin mini DIN (Oyun konsolu veya video gibi cihazlar için)
TV-Out : Tv için

İncelemenin 2. sayfasında var hangi ürünlerle bağlanabileceği bende hepsi dedim

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
her ankete katılırım ama sonuç hep hüsran :D ilk zamanlarda baya heyecan oluyordu ama artık yok :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bekliyoruz Sabırsızlıkla Valla bana Çok Lazım .

Ya Çıkarsa :) Güvercin filanda Görmedim bi kaç gündür ama :)

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İncelemenin 2. sayfasını okuyarak ''Hepsi'' cevabını verdim. Umarım şansım bu kez yaver gider..

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bekliyoruz Sabırsızlıkla Valla bana Çok Lazım .

Ya Çıkarsa :) Güvercin filanda Görmedim bi kaç gündür ama :)
sen güvercin görmüyorsun ben dısarıyı goremiyorum sagolsun izmir belediye otobüsü ayagımı bileginden kırdığı için 60 günlük yatak molası verdiler dısarısı benim icin bir paris :D

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
doğru yanıtı verene mi veriyorlar ödülü(daha doğrusu çekilişe katılma hakkını) yoksa ankete katılan herkes bu hakkı elde ediyor mu :D ?

systemengineer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bi ton kiş katıldı... Ve bi ton kişi :D cevabı bildi belkide.. Nasıl sececekler ?

Darknes$

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Gerçtekden kullanışlı bir Tv kartına benziyor küçük oldugundan yer kaplamıyor görüntü güzel. kumandalı ,kumandası daha güzel ufak olabilirdi.Birden fazla cihaza uyumlu olarak çalışabilmeside ayrı bir güzel.

Anxiety

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sadece analog olması kötü olmuş ama bir bilgisayara ihtiyaç duymaması ve kötü de olsa kendi hoparlörünün olması bunu telafi ediyor.

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ekran kartımdan memnunun skystar kullanıyorum :) Bu soruyada hepsi dedim umarım öledir :)

KoBR@ 11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ordaki aletlerin hepsi tv ye baglanabilir.ee tv kartının da s-video çıkışı oldugunu düşünürsek tv kartı niye onlara baglanamasın ki ;)

abi dediğin mantıklı ama o sadece aradaki bağ, aktarıcı görevi görüyor tv kartı birtek pc monitörlerine takılır ve pc kasalarına takılır...