Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Sapphire 'ın tüm dünyada 1 numaralı ATI Ekran Kartı markası olduğunu biliyor muydunuz

• Evet, biliyordum.

Kullanılan: 617 63.0%
  • Hayır, şimdi öğrendim.

Kullanılan: 362 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    979
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende yeni öğrenenlerdenim :) enine boyuna araştırmamıştım hiç..:D bunu öğrenmemin şerefine :D belki talihli ben olurum..... yavs şans artık benim de yüzüme gülmeli. şeytanın bacağı kırılsın benim tarafımdan artık

......Yaşasın Sapphire....

funda_g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ekran kartı alırken satıcının tavsiye ettiği bir kartı almıştım ve hiç de memnun kalmadım daha sonra internetten ati kartın performansının gerçekten çok iyi olduğunu öğrendim :(

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
şu ana kadar hiç ati kullanmadım. nedense hep itici gelmiştir bana ati.

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben de ati'nin bir numara olduğunu biliyordum ama biraz tuzlu geldiği için alamıyordum.

nurbulduk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ilk sapphire ekran kartımı 4 yıl önce almıştım.Çok memnun kaldım.Zaten ati chipset çıkardığında bunu ilk ürüne yansıtan firmaların başında sapphire geldiğini görmüştüm.

say55

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şu ana kadar hiç ati kullanmadım. nedense hep itici gelmiştir bana ati.
Ati ekran kartı hem ucuz hemde performans ta diğer rakiplere göre baya bir yol aldı.Bende artık ati tavsiye ediyorum benden bilgi almak isteyenlere...

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sapphire ati 9600xt 256mb var bende de ancak bir numara olduğu konusunda hiç bir fikrim yoktu. bu arada ati bayağı bir zaman az çektirmedi biz linux kullanıcılarına!

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
yeni öğrendik sayenizde.çok büyük bir eksiklikti bunu bilmemek ya.

ebubekirguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben katıldım yarışmaya daha önce başka bir forumda oy kullanmıştım bu 2 tane ekran kartı sadece bu forum sitesine katılanlar için mi acaba anlamadım.

basridonmez26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabiki biliyorum.... çünki bilgisayar merakımdan bir ürün almasam bile gezdiğim bilgisayar ve ürünleri mağazalarında çok gördüm inceledim.bir de bilgisayar ile ilgili birçok TV proğramında tanıtımına kıyaslanmasını izledim.... tabiki ATİ yongalı Sapphire
bir numara.....

onelastbreath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten benim sık duydugum 2 Ekran kartı markası var ATI bunlardan biriydi.Zaten topladıgım pclerin %70 inde mutlaka yer alır.

micnun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ati güzel bir ekran kartı bende kullanıyorum ama en iyisi olduğunu bilmiyordum...

alirizak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabii ki adını duymuştum. Ancak 1 numaralı ATI ekran kartı üreticisi olduğunu bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş oldum. :)

vivaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sapphire ekran kartları zaten en iyi ekran kartı üreten bir markadır.Benim amd işlemcim var buna ben tabiki ati chipsetli bir ekran kartı kullanıyorum markasıda sapphire dir benim için her zaman.

murdererr64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ati hakikaten kaliteli olan bir marka olduğunu çoğu kişi tam olarak anlayamaz sadece uzmanlar...:D

Oturan Karizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de sapphire marka ati ekran kartı kullanıyorum ama 1. olduğunu bilmiyordum doğrusu :)

iRoN_RoCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi güzel de 1 numaralı ATI ekran kartı markası olmak değil, genelde 1 numara olmak önemli

cyber77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ati zaten oyunlarda üst düzey performans gösteriyordu.buda cabası.:)

YasinE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ati ve sapphire 1 numara ben kullanıyorum çok başarılı bir ekran kartı:icon_::icon_::icon_::icon_:

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Amd nin oyun performansı açısından intele göre daha iyi olduğu biliniyor.Amd nin ati satın alması , tabikide intele göre amd işlemcinin ati ile daha uyumlu olması ve daha iyi performans sağlama önceliği atinin daha fazla satılmasına neden. Amd atiyi aldı aynı ürün daha iyi çalışır uyum sorunu olmaz ati koyalım konfirigasyonlara diyen bilgisayarcılar yüzünden çok satıldığını duymuştum

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sapphire ati radeon 9800 kullanıyorum :) ısınma sorunu vardı, yeni bir fanla hallettim mutluyum.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Tam da 4830 ekran kartı almayı düşünüyorum, inşallah çıkar bize :)
Sapphire hem ucuz hem iyi kartlar diye biliyorum.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
bende katılmak isterim bende ati kullanıyorum hiç pişman değilim yine ati alırım hadi hayırlısı bakalım inşallah

enviroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biliyordum ve bilgisayarımda Sapphire HD 3870 ati var.
Fiyatı uygun ! verdiğin paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsun.
Fiyat + performans = Sapphire Ati

FarCRY2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia Hem Driver Hemde Oyunlardaki Uyumluluğu Açısından Benim Hep Tercihim Olmuştur. Ama Eskiden Tam Ati Hayranıydım Ve O Zamanlar Hep Sapphire 1950GT Ekran Kartım Olsun İstemişimdir. Çünkü Sapphire Bence Ati Ekran Kartlarında Başarılı Bir Marka...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...