Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Sapphire 'ın tüm dünyada 1 numaralı ATI Ekran Kartı markası olduğunu biliyor muydunuz

• Evet, biliyordum.

Kullanılan: 617 63.0%
  • Hayır, şimdi öğrendim.

Kullanılan: 362 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    979
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EskiKullanici

Asistan
3 Mayıs 2007
143
0
16
Bende yeni öğrenenlerdenim :) enine boyuna araştırmamıştım hiç..:D bunu öğrenmemin şerefine :D belki talihli ben olurum..... yavs şans artık benim de yüzüme gülmeli. şeytanın bacağı kırılsın benim tarafımdan artık

......Yaşasın Sapphire....

funda_g

Öğrenci
17 Aralık 2008
1
0
0
ben ekran kartı alırken satıcının tavsiye ettiği bir kartı almıştım ve hiç de memnun kalmadım daha sonra internetten ati kartın performansının gerçekten çok iyi olduğunu öğrendim :(

nurbulduk

Öğrenci
17 Aralık 2008
1
0
0
Ben ilk sapphire ekran kartımı 4 yıl önce almıştım.Çok memnun kaldım.Zaten ati chipset çıkardığında bunu ilk ürüne yansıtan firmaların başında sapphire geldiğini görmüştüm.

balcis

Doçent
19 Eylül 2006
514
0
16
sapphire ati 9600xt 256mb var bende de ancak bir numara olduğu konusunda hiç bir fikrim yoktu. bu arada ati bayağı bir zaman az çektirmedi biz linux kullanıcılarına!

ebubekirguler

Öğrenci
17 Aralık 2008
8
0
1
ben katıldım yarışmaya daha önce başka bir forumda oy kullanmıştım bu 2 tane ekran kartı sadece bu forum sitesine katılanlar için mi acaba anlamadım.

basridonmez26

Öğrenci
17 Aralık 2008
1
0
0
tabiki biliyorum.... çünki bilgisayar merakımdan bir ürün almasam bile gezdiğim bilgisayar ve ürünleri mağazalarında çok gördüm inceledim.bir de bilgisayar ile ilgili birçok TV proğramında tanıtımına kıyaslanmasını izledim.... tabiki ATİ yongalı Sapphire
bir numara.....

onelastbreath

Öğrenci
17 Aralık 2008
2
0
0
Zaten benim sık duydugum 2 Ekran kartı markası var ATI bunlardan biriydi.Zaten topladıgım pclerin %70 inde mutlaka yer alır.

alirizak

Asistan
6 Mart 2006
287
0
0
Tabii ki adını duymuştum. Ancak 1 numaralı ATI ekran kartı üreticisi olduğunu bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş oldum. :)

vivaas

Öğrenci
17 Aralık 2008
1
0
0
sapphire ekran kartları zaten en iyi ekran kartı üreten bir markadır.Benim amd işlemcim var buna ben tabiki ati chipsetli bir ekran kartı kullanıyorum markasıda sapphire dir benim için her zaman.

YasinE

Öğrenci
18 Aralık 2008
1
0
0
ati ve sapphire 1 numara ben kullanıyorum çok başarılı bir ekran kartı:icon_::icon_::icon_::icon_:

onursevim

Profesör
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Amd nin oyun performansı açısından intele göre daha iyi olduğu biliniyor.Amd nin ati satın alması , tabikide intele göre amd işlemcinin ati ile daha uyumlu olması ve daha iyi performans sağlama önceliği atinin daha fazla satılmasına neden. Amd atiyi aldı aynı ürün daha iyi çalışır uyum sorunu olmaz ati koyalım konfirigasyonlara diyen bilgisayarcılar yüzünden çok satıldığını duymuştum

Alex1024

Asistan
13 Ekim 2007
388
4
0
Tam da 4830 ekran kartı almayı düşünüyorum, inşallah çıkar bize :)
Sapphire hem ucuz hem iyi kartlar diye biliyorum.

ShadowFix

..........
14 Mayıs 2008
2,570
77
228
40
bende katılmak isterim bende ati kullanıyorum hiç pişman değilim yine ati alırım hadi hayırlısı bakalım inşallah

enviroo

Öğrenci
27 Kasım 2008
4
0
0
Biliyordum ve bilgisayarımda Sapphire HD 3870 ati var.
Fiyatı uygun ! verdiğin paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsun.
Fiyat + performans = Sapphire Ati

FarCRY2

Öğrenci
6 Kasım 2008
33
0
0
Nvidia Hem Driver Hemde Oyunlardaki Uyumluluğu Açısından Benim Hep Tercihim Olmuştur. Ama Eskiden Tam Ati Hayranıydım Ve O Zamanlar Hep Sapphire 1950GT Ekran Kartım Olsun İstemişimdir. Çünkü Sapphire Bence Ati Ekran Kartlarında Başarılı Bir Marka...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...