OCZ Black Edition Ready DDR3 1600

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
2 adet 2 GB kapasiteli bellek modülünden gelen OCZ Black Edition Ready kit, sadece 1.65V gerilimle 1600 MHz hızında ve 8-8-8-24 gecikmeleriyle çalışabiliyor.

OCZ Black Edition Ready kit hem AMD hem Intel işlemciler ile çalışabilen, AMD OverDrive özelliğini destekleyen, 790FX / 790GX chipset anakartlar ile kullanıldığında kolayca hız aşırtabileceğiniz bir düşük voltajlı çift kanal bellek kiti.
Bu bellek kiti, 1600 MHz belleklerle AMD işlemcilerden istenilen performansı alamayan ve çarpan kilidi açık olan AMD Black Editon işlemcili sistemler için ideal bir seçenek oluşturuyor (En Küçük Bellek Yongası Bu mu?).
ocz11274355588.jpg

OCZ'nin yeni bellek ailesi, CL8 düşük zamanlama değeri, 1600 MHz yüksek hız ve Siyah soğutucu ile fark yaratıyor.

OCZ Black Edition Ready bellekler, sahip oldukları AMD OverDrive (AOD) desteği sayesinde AMD Black Edition işlemcilerden ve 790FX/GX chipsetli anakartlardan maksimum performans çıkarıyor (Kingston SSDNOW V Series 64 GB Test).
Dünyanın en iyi hız aşırtmacılarının da kullandığı AOD fonksiyonu ile hız aşırtmak oldukça kolay. OCZ, doğru anakart ve işlemci ile birleştiğinde sisteminizi bir performans canavarına dönüştürüyor.

:: Bellek seçiminde hangi kriterleri göz önünde bulunduruyorsunuz? 
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Marka ve hız önemli benim için...

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Ram süpermiş bende bellek seçiminde marka ve hız kriterlerini göz önünde bulunduruyorum...

masterofcoders

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Team 6 ay önce cl7 x.m.p versiyonunu çıkarmıştı, ocz geç kaldı sanırım. oda açığını amd taraflı özellikler sunarak kapatmak istemiş.