Duyuru O&O Diskimage 15 Professional Giveaway - Ücretsiz Ömür Boyu Lisans

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Arkadaşlar yine sizler için faydalı bir konu açmış bulunmaktayım.Aşağıdaki bıraktığım linklerden birincisine tıklayıp mail adresinizi kayıt ettiğinizde O&O Diskimage 15 Pro programı için ücretsiz lisansınız mail adresinize gelmiş olacak.İkinci linkten ise programı indirebilirsiniz. Linkler virüslü değildir zira üreticinin kendi sitesine aittir. Linke istediğiniz kadar mail adresi yazarak birden fazla lisans alabilirsiniz. Ben iki farklı mail adresinde denedim ve çalıştı.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Programın ne işe yaradığı konuda belirtilmemiş, gerçi adından da ne olduğu anlaşılabilir. O&O DiskImage bir yedekleme yazılımıdır. İsterseniz tüm bilgisayarlarınızı, isterseniz tek tek sürücü ve dosyalarınızı kullanılırken bile herhangi bir zamanda O&O DiskImage ile yedekleyebilirsiniz.
Teşekkürler. :)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Programın ne işe yaradığı konuda belirtilmemiş, gerçi adından da ne olduğu anlaşılabilir. O&O DiskImage bir yedekleme yazılımıdır. İsterseniz tüm bilgisayarlarınızı, isterseniz tek tek sürücü ve dosyalarınızı kullanılırken bile herhangi bir zamanda O&O DiskImage ile yedekleyebilirsiniz.
Teşekkürler. :)
Yani adından da anlaşılabilir diye detay vermedim. Ama yine de sağolun.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
O&O DiskImage 16 Professional sürümü için YENİ kampanya!

Kampanya adresi: O&O DiskImage 16

Önemli:
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz. Bir doğrulama linki postanıza düşüyor, ilgili linke tıklıyorsunuz ve O&O DiskImage 16 Pro lisans bilgileri adresinize teslim ediliyor.
  • 1 PC için ömür boyu lisans.
  • Ticari olmayan kullanım içindir.
  • Ücretsiz güncelleme yoktur.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.

Son mesajlar