O&O BrowserPrivacy 14 Professional Edition 1 Yıl Ücretsiz Lisans Hediye [Giveaway]

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Asistan
Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
445
Reaksiyon puanı
554
Puanları
93
Tarayıcı verilerinizi güvenli bir şekilde silin.

O&O BrowserPrivacy, hassas tarayıcı verilerini güvenli bir şekilde silmenin çözümüdür ve bu nedenle değerli veri koruması sunar. O&O BrowserPrivacy, çerezler ve önbellek dahil olmak üzere internet etkinliğinizin tüm izlerini güvenli bir şekilde silmenizi sağlar.

Tarayıcıdaki normal silme işlemi, insanların etkinliklerinizi izlemek ve özel verilerinize, banka hesaplarınıza ve e-posta hesaplarınıza erişmek için kullanabileceği izler bırakmaya devam eder. Örneğin ABD Savunma Bakanlığı tarafından tanınan bilimsel olarak geliştirilmiş 6 yöntem kullanarak, internet geçmişinizi sildiğinizde hiçbir şeye erişilemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

O&O BrowserPrivacy tarafından kullanılan silme işlemleri, verileri silmek için çeşitli algoritmalar arasından seçim yapabilirsiniz. ABD Savunma Bakanlığı (DoD) ve Alman Federal Bilgi Güvenliği Ofisi (BSI) tarafından önerilen ve kullanılan yöntemler sunulmaktadır. Başka bir deyişle, güvenlikte en yüksek standart.

ss.PNG


ss0.PNG


Uluslararası kabul görmüş çeşitli silme yöntemlerinin seçimi:
En Yüksek Güvenlik (35 çalıştırma) - En yüksek güvenlik düzeyi Peter Gutmann tarafından geliştirilen ve “Manyetik ve Katı Hal Belleğinden Güvenli Veri Silme” başlıklı makalede sunulan bir sürece dayanmaktadır. Bu yöntemde, silinen verilerin üzerine rasgele bir sırada yürütülen 35 farklı silme döngüsü dizisi yazılır.
Yüksek Güvenlik (7 çalıştırma) - Yüksek güvenlik, DoD tarafından Ocak 1995 tarihli 'Ulusal Endüstriyel Güvenlik Programı İşletim Kılavuzu'na dayanmaktadır. Bu yedi döngü varyasyonunda (DoD 5220.22-M ECE), verilerin önce üç kez DoD 5220.22-M (E) Standartları ile, daha sonra belirli bir rastgele değerle ve son olarak bir kez daha DoD 5220.22-M (E) ile üzerine yazılır.
Orta güvenlik (6 çalışma) - Orta güvenlik, “BSI IT Baseline Protection Manual” da açıklandığı gibi Alman BSI standartlarına uygundur. Verilerin üzerine rastgele bir değer yazılır ve sonra bu değerler tamamlanır. Bu prosedür yeni rastgele değerlerle üç kez tamamlanır.
Düşük Güvenlik (3 Döngü) - Ocak 1995'ten itibaren “Ulusal Endüstriyel Güvenlik Programı Kullanım Kılavuzu” na, NISPOM'a (US DoD 5220.22-M) dayalı düşük güvenlik (DoD 5220.22-ME): veriler önce sabit bir değerle, daha sonra bu değerin tamamlayıcısıyla ve son olarak rastgele bir değerle yazılır. Avantaj, bu yöntemin verileri güvenli bir şekilde silmek için ilerlediği hızda yatmaktadır.
En Düşük Güvenlik (1 çalıştırma) - Hızlıdır, ancak verilerin silinmesinde çok az güvenlik sunar. Bu yöntem kullanılarak, verilerin üzerine bir döngüde rastgele değerler yazılır.
Sıfırlarla verilerin üzerine yaz - En hızlı, ancak verilerin kalıcı olarak silinmesinde çok az güvenlik sunar. Seçilen dosyaların üzerine sıfırlar yazılacaktır.
P-ATA (IDE), S-ATA (SATA), SCSI sabit diskleri destekler.
Windows tarafından tanınan tüm sürücüleri / birimleri destekler.
FAT16, FAT32, NTFS dosya sistemlerini destekler.

O&O BrowserPrivacy 14 Professional Edition indir
32bit:
https://dl5.oo-software.com/files/oobrowserprivacy14/149-chipcz/OOBrowserPrivacy14ENU.exe
64bit: https://dl5.oo-software.com/files/oobrowserprivacy14/149-chipcz/OOBrowserPrivacy1464ENU.exe
NOT: Lisans 1 yıl geçerlidir! Güncelleme yapabilirsiniz!
O&O BrowserPrivacy 14 Professional Edition Hediye Lisans Al
 

Son mesajlar

Üst