Numara Taşıma

Bu konuyu okuyanlar

trojen77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba şuan Türkcell kullanıyorum fiyatlar çok pahalı olduğundan numaramı türk telekoma taşımak istiyorum numaramı taşırken türk telekom hattı almam gerekcekmi

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Merhaba şuan Türkcell kullanıyorum fiyatlar çok pahalı olduğundan numaramı türk telekoma taşımak istiyorum numaramı taşırken türk telekom hattı almam gerekcekmi
e bir zahmet

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Aynı numara üzerinden devam edilebiliyor. Numaranız aynı kalacak ama operatör değişikliği olacak.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben de 2 hafta önce falan hattımın birisini Turkcell'den Turk Telekom'a geçirdim. Turkcell çok pahalı.

Siz Türk Telekom'a gidip numara taşıma formu ve sözleşmeleri dolduracaksınız. Türk Telekom size yeni bir sim kart verecek. Bu sim kart Türk Telekom Mobil'e ait bir sim kart. 3 günde hat geçişi oluyor.

Siz Türk Telekom'da hat taşıma başvurusu yapınca başvuru yaptığınız Turkcell hattınıza, hat taşıma başvurusu yapıldığına dair bir SMS geliyor.

Geçiş tamamlanınca Turkcell sim kartınız çekmeyecek/çalışmayacak artık. Türk Telekom sim kartını takıp kullanacaksınız.

Turk Telekom Bayi'ne gitmeden aşağıdaki sayfadan da numara taşıma başvurusu yapılıyor. Belgeleri ve sim kartı kargo ile gönderiyorlar galiba ama kargolama süresi falan da var tabi. Daha uzun sürede işlem gerçekleşecektir:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Geçmeden önce bir daha düşünün derim çünkü hayatınızın hatasını yaparsınız. Ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı ne çekim gücü ne de internet hızı iyi değil.