Soru Nothing Phone 2A nasıl?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
307
Sorum başlıktaki gibi. Bugün bir nothing telefonlarına bakıyım dedim bütçeme uygun bu telefonu buldum. Tasarımına ve özgünlüğüne bayıldığımı söyleyebilirim. Bu fiyata daha iyi telefonlar var biliyorum ama bu telefon kötü mü? Üzer mi? Kamerası nasıl? Yavaşlar mı? Donma kasma olur mu?

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,496
Nothing cihazların kasma, donma yaşatacağını kesinlikle düşünmüyorum. Bütçesinde daha mantıklı telefonlar olsa da önemli olan sizin aklınıza yatması hocam. Farklı ve güzel bir cihaz.

Ctrl+aLT+Del

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Sorum başlıktaki gibi. Bugün bir nothing telefonlarına bakıyım dedim bütçeme uygun bu telefonu buldum. Tasarımına ve özgünlüğüne bayıldığımı söyleyebilirim. Bu fiyata daha iyi telefonlar var biliyorum ama bu telefon kötü mü? Üzer mi? Kamerası nasıl? Yavaşlar mı? Donma kasma olur mu?
nothingin forumu var verebilyor muyuz? @Yahya Furkan

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,372
Hocam donma ve kasma olacağını sanmıyorum. 12 GB ve 256 GB olan versiyonuna bakmanızı öneririm.

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,486
Arayüz olarak inanılmaz iyi seviyede. 3 yıl ana 4 yıl da güvenlik güncellemesi veriyor. Cihazda problem olursa vs anında güncelleme ile çözüyorlar o konuda ekibi çok iyi. Yani teknik detaylara çok boğulmadan donma - kasma yapmayacak temiz bir cihaz arıyorum diyorsan kesinlikle öneririm. Pil ömrü de oldukça iyi.

vanilya yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Dimensity 7200, Exynos 1480 ayarinda. CPU'da biraz geride sadece. Nothing'in arayuzu de sade. Donma kasma yapmaz yani.