Notebook soğutucu önerir misiniz ?

Reaksiyon puanı
16,118
2000 rpm ile büyük fanın birleşimi bi hayli soğutur.peki genelleme yaparsak 100 tl üzeri olan soğutucular sabit 15 soğuturmu ? öte yandan benimki sabit 10 bile soğutamıyorda. .
pratikle uygulamada her zaman fark olur çok takılma.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION]

Bu masüstü vantilatörler ne kadar soğutur ?
Birde bizim evde 2 adet vantilatör var.Birisi ATSFI-02 diğeride ATSFI-03.
Eğer notebookun yanına koyup başını eğersem ciddi bir ısı kaybı yaşatacaklarını düşünüyorum.Birde şu masa vantilatörlerine bakayım dedim.Ne kadar etkilidirler ?

Eğer ilerde bakarmıyım bilmiyorum ama az yer kaplamasıyla şu modeli buldum.Başı eğiliyormu bilmiyorum ama.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
oZgJPm.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tahtalarla eşitlemek için çok uğraştım :D Bant + resim tablosunun tahtaları + iki adet uç kutsu

Reaksiyon puanı
16,118
@ConfickerBelasi

Bu masüstü vantilatörler ne kadar soğutur ?
Birde bizim evde 2 adet vantilatör var.Birisi ATSFI-02 diğeride ATSFI-03.
Eğer notebookun yanına koyup başını eğersem ciddi bir ısı kaybı yaşatacaklarını düşünüyorum.Birde şu masa vantilatörlerine bakayım dedim.Ne kadar etkilidirler ?

Eğer ilerde bakarmıyım bilmiyorum ama az yer kaplamasıyla şu modeli buldum.Başı eğiliyormu bilmiyorum ama.
onu yükseltip altına ısınan yere doğu verdirirsen işine yarar.

nev2006nev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında ısınma sorunu ile baş etmek için almıştım serisini hatırlamadığım cooler Master'in bir soğutucusunu ancak ne kadar üflerse üflesin aşınmış aksamların eriyen termal macunların eksikliği bunlarla kapatılacak gibi değil. Yüz lira üstü para verilecekse eğer alınmayıp servise götürülüp temizlik artı işlemci etrafındaki termal macunu yeniletmek daha mantıklı bence.