Note5+GearS3 ? Note8 ?

TARAFINIZI SEÇİN!

• Note8 ?

• Note5+Gears3+2500?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Bedirhan Özoğul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şuan elimde Note 5 (Verizon girişli) ve 2 aylık Gear S3 'üm var. Bu ikisini 2.400 e sayıp üstüne 108 TLx24 AY şeklinde Türk Telekom'dan taksite bağlamak istiyorum. Sıkıntılarım;
Note5+GearS3 :
+kılıfsız kullanıyorum ve cam bir telefonu kılıfsız kullanmak çok keyifli
- artık 3 yıllık yani eski bir telefon sayılır.
-kamerayı açınca küçük bir titreme yaşanıyor bu da odaklamada geç tepki sebebi
Note 8 :
-Kılıfsız kullanmak imkansız benim için ama spiegen kılıflarına falan baktım da patates olacak telefon üzülürüm
+telefon efsane ötesi iyi
-ödemem gereken 2500 lira gibi bir fark var. Bunu taksite bölecek olsam da yazın İngilizce kursuna gitmek istiyorum İstanbul'da ve bunun için de para biriktirebilirim.

Velhasıl fikirlerinizle birlikte tarafınızı seçmenizi istiyorum.

Reaksiyon puanı
222
note 8 evet çok iyi ama onun yerine oneplus 5 - htc u11 2300 2500 gibi bir fiyata alabilirsiniz bunlar efsane telefonlar böylece kursunada gidebilirsin, note 8 den daha önemli ingilizce eğitimi.

Bedirhan Özoğul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note 8 evet çok iyi ama onun yerine oneplus 5 - htc u11 2300 2500 gibi bir fiyata alabilirsiniz bunlar efsane telefonlar böylece kursunada gidebilirsin, note 8 den daha önemli ingilizce eğitimi.
eğer note8 alma diyorsanız ben bu saat-telefon ikilisinden çok memnunum, sadece note serisine olan aşkımdan 8 e geçesim var. hatta7 çıksa hayatta 8 e bakmam tuşu olmayan telefon sevmiyorum ama note fan edition şu an note8 den daha pahalı :( gözümü karartıp alayım dedim yurt dışından ama 400.000 adet çıktığı için özel seri olarak düşünüp 1.200 dolardan bahsediyorlar

Reaksiyon puanı
222
eğer note8 alma diyorsanız ben bu saat-telefon ikilisinden çok memnunum, sadece note serisine olan aşkımdan 8 e geçesim var. hatta7 çıksa hayatta 8 e bakmam tuşu olmayan telefon sevmiyorum ama note fan edition şu an note8 den daha pahalı :( gözümü karartıp alayım dedim yurt dışından ama 400.000 adet çıktığı için özel seri olarak düşünüp 1.200 dolardan bahsediyorlar

Bence değişme ozaman note 5 hala kabul edilebilir bir cihaz memnunsan sorun yok boşuna masrafa girme

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kurs olmasaydı cevabım direk Note8 olurdu ama eğitim önemli.