Note fe vs mı 6

Mı 6 vs note fe

• Mi 6

• Note fe

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 2 si arasinda kararsızım note 7 min yenilenmiş versiyonunu mu alayım 2300 TL civarı
Yoksa xiaomi mı 6 mı alayım oda 2000 TL civarı.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben note fe alırdım mi6 işlemci tarafında üstün bence başka üstün bi tarafı yok note fe de s peni güzel bi şekilde kullanabilirsen note fe al derim

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Ben Mi 6 alırdım işlemci ve bataryada çok üstün. Note FE bataryası çok kötüymüş yorumlarda öyle gördüm bir kaç.

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben Mi 6 alırdım işlemci ve bataryada çok üstün. Note FE bataryası çok kötüymüş yorumlarda öyle gördüm bir kaç.
Hızlı şarjı var zaten onun problem olacağını pek düşünmüyorum en kötü bir powerbank ayarlarım da garanti konusunda güvenim yok o konuda ne düşünüyorsunuz

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yorumunuz için teşekkür ederim
Htc u11 de alabilirsin ikisindende daha iyi bi telefon müthiş bi ses deneyimi yaşarsın hepsi buradada 64/4 gb lik versiyonu 2450 128/6 gb lık versiyonu 2550 tl bence bunuda düşün

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Note fe derim ikisi arasında ama kendi yerime koyuyorum sizi 2300 tl param var 200 tl daha destek alırım birikim yaparım ya da eklerim oneplus5 alırım

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
U11 alabilirsiniz ikisindende iyi.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
2300 Note Fe’ye vereceğime 2250 liraya U11 4/64 alırım keyfime bakarım kamera daha iyi ses daha iyi batarya daha iyi işlemci daha iyi. Daha ne olsun? Note FE boşa para.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2300 Note Fe’ye vereceğime 2250 liraya U11 4/64 alırım keyfime bakarım kamera daha iyi ses daha iyi batarya daha iyi işlemci daha iyi. Daha ne olsun? Note FE boşa para.
Bence de Note sevenler dışında ayni Mate 10 Pro örneginde oldugu gibi boşa para,fiyatının saglam sekilde dusmesi gerekiyor.

Son düzenleyen moderatör:

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Düzelteyim U11 2150 liraymış. Ben olsam hiç düşünmem bile. Bu fiyata U11 varken Note FE çöp. Alacak olursanız Gezegen GSM satıcısından alın servis konusunda yardımcı oluyorlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
K
Düzelteyim U11 2150 liraymış. Ben olsam hiç düşünmem bile. Bu fiyata U11 varken Note FE çöp. Alacak olursanız Gezegen GSM satıcısından alın servis konusunda yardımcı oluyorlar.
Kopya laf.
4GB U11'in kimden alindiginin bir önemi yok

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Htc öldü ölecek bi firma arkadaşın çekinceleri olabilir bu konuda

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O kadarda değil neresi eksik bana bi söyle aradaki en önemli fark ses işlemcisi güçlü amenna ona laf yok peki bunu günlük kullanımda ne kadar hissedersin diğer tarafta s pen gerçeği var birinde ses diğerinde s pen en ayırt edici fark.

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
O kadarda değil neresi eksik bana bi söyle aradaki en önemli fark ses işlemcisi güçlü amenna ona laf yok peki bunu günlük kullanımda ne kadar hissedersin diğer tarafta s pen gerçeği var birinde ses diğerinde s pen en ayırt edici fark.
Çok doğru dostum

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Mi 6 daha iyi

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
K

Kopya laf.
4GB U11'in kimden alindiginin bir önemi yok
Kopya laf falan değil kardeş ben de düşüncemi söylüyorum öyle. Yoo sadece cid no olayı değil ki adamlar her türlü servis işleminde yardımcı olabilirler. Birileriyle görüşüp işleri kolaylaştırıyorlarmış.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mazallah bir amoled yanığı olursa delta adamı süründürür o telefon da hiç olur gider. Neden daha fazla verip işlemcisi düşük bataryası ve ses performansı daha kötü bir telefon alayım ki? S-Pen bunların önünde değil.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kopya laf falan değil kardeş ben de düşüncemi söylüyorum öyle. Yoo sadece cid no olayı değil ki adamlar her türlü servis işleminde yardımcı olabilirler. Birileriyle görüşüp işleri kolaylaştırıyorlarmış.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mazallah bir amoled yanığı olursa delta adamı süründürür o telefon da hiç olur gider. Neden daha fazla verip işlemcisi düşük bataryası ve ses performansı daha kötü bir telefon alayım ki? S-Pen bunların önünde değil.
Amoled yanığı olur şu olur bu olur hee oldu o zaman biz hiç telefon almayalım nasıl olsa bigün ölüp gidecek teknoloji şans işi.Sen hayatında hiç note serisi kullanmamışsın yoksa s penin küçük görülecek bişey olmadığını anlardın.Bende yukarda arkadaşa u11 önerdim zaten ama sen note fe yi resmen gömmüşsün note fe gömülecek bi telefon değil piyasadaki telefonların çoğuna nal toplatır.