Note Fan Edition vs iPhone 6

orcuncakar0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler sizce iphone 6 cihazımı satıp kipa dan note fan edition almalı mıyım?

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Olabilir hatta olur çünkü ithalatçı garantili olarak geliyor Note FE.Cihazın başına bir şey gelirse epey uğraştırır.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note fe alman daha mantıklı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cihazı doğru dürüst kullanabiliyorsan niye değiştiriyorsjn?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Note fe nin tasarımı falan çok güzel o yüzden o telefona takıldım sürekli araştırma yapıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki note fe kaç sene sonra kasma yapmaya başlar
İos 12'yi alabilirse telefon artık iyice kullanılmaz hale gelir. Güncelleme desteği bittiği zamanda o telefondan da hayır gelmez.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Beyler sizce iphone 6 cihazımı satıp kipa dan note fan edition almalı mıyım?
Şimdi iphone alışıksın belki note fe geçince 1 gün zorlanırsın sonra alışırsun ip6 bu yıl son güncellemeyi alacak iphone cihazların güncellemesi bitince bi artısı kalmaz o yüzden note fe iyidir ucuz iyi bir kamera sı var s pen. İ var suya dayanıklılık var bence alınır tabi ithalata güvenirsen.
Tr garantili cihaz olsun istersen xz1 veya nokia 8 e bakabilirsin üst düzey cihazlar rahat 2 yıl götürür belki daha fazla

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç gibi bir yorum yapayım: iPhone 6 ALMAYIN. Elinizde varsa da kurtulun. Fiyat-sömürü ürünü. 2000 liraya bir çöp almak insana nasıl haz verebilir? :D

Koşa koşa git Note FE al işin şakasını bırakırsak.
Benim taklidimi yapmak sana düşmedi. Ha illa istiyorsan bu konuda 2-3 cevabım var zaten git adam gibi bak sonra tekrar uğraş. Üşeniyorum dersen de hiç benle uğraşma.

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
kardeşim bende iphone 6 var bütçen yetiyosa kesinlikle not fe yada zenfone 5 öneririm

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Sorunsuz kullanabiliyorsan değiştirmenin anlamı yok. İkisinden hangisini alayım desen FE derdim ama değiştirmen yersiz olur. Bırak götürdüğü yere kadar götürsün seni