Note 5 mi s6 Edge plus mı?

Hrant kolop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İki telefon arasında kararsız kaldım. Note 5 de s pen özeliği var s6 Edge plus da Edge ekran var bide s6 Edge plus da mesajları cevapsız aramaları daha kolay anlayabiliyorsun. Note 5 de istediğin Zaman her yerde not alabiliyorsun. Birde 2 telefonda da renk konusunda kararsız kaldım siyah mı altın platinyum mu diye yardım edene çok teşekkürler.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Simdi s pen mi edge ekran mi ona karar ver iki cihazda seni pisman etmez ama kavisli bir telefon hic kullanmadiysan farkli bir deneyim icin alabilirsin bu arada ben note 5 kullanicisiyim

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

iki cihaz arasındaki bariz farklara vaakıfsınız. S6 edge + modelinde fiyatta note 5 e göre daha yüksek bunu da göz ardı etmeyelim. Bütçe sizin için uygunda tasarımda ekranı göz önünde tuttuğumuzda s6 edge + almak daha iyi olur. Ama Bwn kendime alıcak olsam tasarım için 200-300 tl fazla vermez note5 alırdım. Donanımları aynı çünkü.

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Kalem özelliğini kullanmıyorsan S6 Edge Plus tercih edebilirsin. Gold platinyum kasa oldukça başarılı kesinlikle.

Adnan Cansız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hangisini alırsan al bence gold platinyum al. Hem aşırı derecede şık hemde kasayı daha çok göz önüne getiriyor.

YAVUZ ÇELİK

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şöyle bir öneride bulunabilirim hocam note 5 deki verimi s6 egge de alamazsın ki s6 edge çok iyi bir telefon bunu kimse inkar edemez ama ben telefonda en yüksek performansı elde etmek istemiyorsan yani kendi çapında bir telefon kullanıcısı isen kalem zaten sevmiyorsan s6 egde iyidir.
Şimdiden hayırlı olsun

Hrant kolop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önerilerinizden çoğu note 5 i öneriyor zaten başında note 5 düşündüm sonradan s6 Edge plus ı gördüm teşekkür ediyorum hepinize

dieselhazza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlama S6 edge plus da güzel bir telefon ve tasarım açısından çok güzel. Note 5 ise daha kullanışlı ve daha zevk vericidir. Yinede her iki telefonda iyi bir seçim olur. Yalnız ben note 5i öneririm

akatmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence hic s6edge + dusunme maddi yonden s6edge daha mantikli aralarinda fazla bir farkta yok zaten ama kisisel bir tercihtir.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
S6 edge plus diyorum ama ne amaçla kullanacağınız önemli...Tasarımı daha şık olduğu için edge ekran alırdım ben...

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Bendede nite 5 var suan alsam tekrardan s6 edge plus alirdim kalemle isinde yoksa kesin s6 daha sekil daha hafif daha guzel bence birde iki telefonda var bi tik onde bataryasida.

Mert Büyük

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende her iki cihaz arasında kalmıştım, aralık ayında Note 5'e karar vererek aldım ve çok memnunum iyiki Note 5 almışım. Kamera olsun, tasarım olsun , işlemci olsun yani kısacası toplam pakette en uygunu Note 5 hem daha popüler kılıf konusunda da sıkıntı yaşamassın.