Note 5 Almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

cnydnlp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Samsung Note 5 1946TL gibi bir fiyata hepsiburada da satılıyor fakat 1-2 ay daha beklersem sizce fiyatı daha fazla düşer mi ?çünkü note 6 tanıtılcak diye biliyorum temmuz ortası gibi ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Note6 tanıtıldığı Zaman bayağı ucuzlar.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
O gördüğün fiyat yurtdışı olabilir iyice araştır

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
2250 ye tr garantili var hepsiburada da

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
şuandaki note 4 fiyatına kadar düşer beklersen karar senin

suatyurteri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İthalatçı firma garantili olan telefonlar garanti kapsamı açısından büyük risk taşımakta.. Samsung için durum nedir bilmiyorum ama LG mesela parasıyla dahi olsa ithalatçı garantisi altındaki ürünleri tamir etmeyi reddediyor. Zira biz kesinlikle bu ürünlerin satışını desteklemiyoruz diyorlar. Fiyatıyla cezbedici olabiliyorlar ama bu telefon denen merette bozulmayan birşey değil. Kesinlikle Samsung Türkiye tarafından garanti altına alınmış ürünleri tercih etmeni öneririm. Vaktinde varsa illa ki Note 6 nın tanıtılması Note 5 in fiyatlarını aşağı çekecektir.

Bu arada telefon tercihine değinecek olursak Note 5 i şiddetle öneririm. Marshmallow güncellemesinide aldı artık daha da çekici.. Ben biraz standart programlara bağlı kalıp telefonu çok yormadığımdan pek fark göremedim ama Tolga Küçükyılmaz incelemesinde kendi telefonunu büyük oranda rahatlattığından bahsetmişti.

Son düzenleme:

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Note 6 yı bekle fiyat düşer...Samsung bunu hep yapıyor...Yeni telefon tanıtılınca fiyatlarda 100-200 lira düşüş oluyor...

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İthalatçı firma garantili olan telefonlar garanti kapsamı açısından büyük risk taşımakta.. Samsung için durum nedir bilmiyorum ama LG mesela parasıyla dahi olsa ithalatçı garantisi altındaki ürünleri tamir etmeyi reddediyor. Zira biz kesinlikle bu ürünlerin satışını desteklemiyoruz diyorlar. Fiyatıyla cezbedici olabiliyorlar ama bu telefon denen merette bozulmayan birşey değil. Kesinlikle Samsung Türkiye tarafından garanti altına alınmış ürünleri tercih etmeni öneririm. Vaktinde varsa illa ki Note 6 nın tanıtılması Note 5 in fiyatlarını aşağı çekecektir.

Bu arada telefon tercihine değinecek olursak Note 5 i şiddetle öneririm. Marshmallow güncellemesinide aldı artık daha da çekici.. Ben biraz standart programlara bağlı kalıp telefonu çok yormadığımdan pek fark göremedim ama Tolga Küçükyılmaz incelemesinde kendi telefonunu büyük oranda rahatlattığından bahsetmişti.

usta zaten ithalatçı garantili ürün demek lg'nin resmi servisi değil demek. ithalatçı garantili lg telefonu tamir için lg servisine değil adı üstünde ithalatçı garantisi veren firmaya götürmeniz gerekiyor. bu sadece lg için değil htc hariç bütün telefon şirketleri için geçerli. bildiğim kadarıyla htc'nin global servis garantisi var.

suatyurteri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
usta zaten ithalatçı garantili ürün demek lg'nin resmi servisi değil demek. ithalatçı garantili lg telefonu tamir için lg servisine değil adı üstünde ithalatçı garantisi veren firmaya götürmeniz gerekiyor. bu sadece lg için değil htc hariç bütün telefon şirketleri için geçerli. bildiğim kadarıyla htc'nin global servis garantisi var.

Olayın tam ayrıntılarını hatırlamıyorum ama ithalatçı garantisi altındaki bir LG G3 ün üzerinden araba geçmişti ve bu ithalatçı firma tamir etmemişti. O sebeple LG nin kendisine gönderilmişti ve ithalat ürün diye oradan da iade edilmişti. Bunu anlatmaya çalıştım. İthalatçı firmaların garantileri ile resmi garantileri bir tutamazsınız bu yüzden tekrar diyorum ithalatçı firmadan alınan ürünler tamamen garantisi riskte olan ürünlerdir.

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Olayın tam ayrıntılarını hatırlamıyorum ama ithalatçı garantisi altındaki bir LG G3 ün üzerinden araba geçmişti ve bu ithalatçı firma tamir etmemişti. O sebeple LG nin kendisine gönderilmişti ve ithalat ürün diye oradan da iade edilmişti. Bunu anlatmaya çalıştım. İthalatçı firmaların garantileri ile resmi garantileri bir tutamazsınız bu yüzden tekrar diyorum ithalatçı firmadan alınan ürünler tamamen garantisi riskte olan ürünlerdir.

maalesef ben buna katılmıyorum. iki kere ithalatçı garantili ürün aldım. birinde telefonda hiçbir sorun çıkmadı ve servise gitmedi. diğerinde servisin onayıyla nerdeyse 1 haftada değişim yaptılar. belki de ithalatçı konusunda şanslı olmak gerekiyordur :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İthalatçı garantide olay garantiyi veren firmaya göre değişir, ithalatçı firma ne kadar iyiyse garanti olayı o kadar iyi ve kaliteli olur.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Note 6 tanıtılinca oda agustosu bulur

cnydnlp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, büyük ihtimalle note 6 yı bekleyip ona göre tercih yapıcam.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Teknosa vatan bilgisayar turkcell vodafoneden aldığımız telefonlar ithalatçıya mı giriyor

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bende note 5 almayı düşünüyorum şuan note 4 1800 civarında napsam bilmiyorum telefon lazım note 2 iyice yavaşladı napsam bilmiyorum :(

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bende note 5 almayı düşünüyorum şuan note 4 1800 civarında napsam bilmiyorum telefon lazım note 2 iyice yavaşladı napsam bilmiyorum :(
Bütçen elvermiyorsa note4 alabilirsin ama bütçe sıkıntısı yoksa mutlaka note5 al.