Note 4 mü? Lg G4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

Tyypylmz04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar

Abimin temiz kullanılmış bir NOTE 4'ü var.Lg G4 almaya kara vermiştim fakat abim NOTE 4'ü istersem bana vericeğimi soyledi.

Şimdi abimin kullanmış NOTE 4'ü mü alayım yoksa sıfır LG G4 mü alayım???

Son düzenleyen moderatör:

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Note 4 batarya, performans konusunda daha iyi; G4 ise kamera ve ekran konusunda daha iyi. Hangisi senin ihtiyacına göreyse onu seç.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ben note 4 seçtim memnun kaldım 5 buçuk saat ekran süresi aldım düşün o derece memnunum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hep bir Lg marka telefon almak istemişimdir, şu çift tık ile açılıp kapanma özelliği sebebiyle... Ne ki şu saçma sapan tasarım dizaynı sebebiyle bi türlü sinmedi içime... g4'teki o rijit kayık tasarım midemi bulandırıyor adeta. g5'te bundan vazgeçilmiş olsa da bir Huawei bir lenovo yahut oppo gibi çin markaları kadar bile olsa naif tasarımların yakınına bile yaklaşamayınca hepten vazgeçtim. HTC ve Samsung edge modellerinin tasarım anlayışı öyle zannediyorum ki Lg'ye hiç gelmeyecek. Ben hala note4 kullanıyorum ve onu değiştirmeyi gerektirebilecek çok önemli bir sebep göremedim henüz.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
tasarım, kamera ve arayüz hızı dışında note 4 önde. yani büyük bir fark yok aralarında.
abinde olduğuna göre note 4 ile devam et derim.
ama sıfır alacak olsan farklara göre karar vermen gerekirdi.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar

Abimin temiz kullanılmış bir NOTE 4'ü var.Lg G4 almaya kara vermiştim fakat abim NOTE 4'ü istersem bana vericeğimi soyledi.

Şimdi abimin kullanmış NOTE 4'ü mü alayım yoksa sıfır LG G4 mü alayım???

Merhaba,

Samsung note 4 islemci ve oyun performansi, pil performansi, kasa malzeme kalitesi, video cekimlerinde kayit edilen ses kalitesi konularinda daha basarili bir urun.

Lg g4 ekran, kamera konularinda daha basarili bir urun.

Bu noktada beklentiniz hangi yonde ise ona yonelin. Magaza fiyatlarina baktigimizda lg g4 ve note 4 hemen hemen ayni fiyatlarda. Asagi yukari 1700-1900 tl arasi degisiyor magazalarda. Ikisini almayi dusunene note 4 oneriyorum. Lg g4 ithalatci garantili 1300 tl civarinda bulabilmek mumkun oldugu icin sifir g4'e 1800 tl gibi bir para vermek fazla. Ayrica note 4 un islemci performansi, video cekimlerindeki ses kayidinin daha iyi olmasi, pil suresinin daha iyi olmasi note 4 u daha basarili bir urun yapiyor.